0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe Euro Group E
Belgium
۱
۰
Romania
inprogress
۲۲:۳۰
  Europe Euro Group F
Turkey
۰
۳
Portugal
Finished
۱۹:۳۰
Georgia
۱
۱
Czech Republic
Finished
۱۶:۳۰
  South America Copa America Group A
Peru
۰
۰
Chile
Finished
۰۳:۳۰
  Iceland Besta deild karla
Vikingur Reykjavik
۱
۱
KR Reykjavik
inprogress
۲۲:۴۵
HK Kopavogur
۴
۳
Stjarnan
Finished
۲۰:۳۰
IF Vestri
۱
۵
Valur Reykjavik
Finished
۱۷:۳۰
  Japan J League
Machida Zelvia
۰
۰
Avispa Fukuoka
Finished
۰۹:۳۰
Albirex Niigata
۲
۲
Kawasaki Frontale
Finished
۱۲:۳۰
Gamba Osaka
۲
۱
Vissel Kobe
Finished
۱۳:۰۰
Tokyo Verdy 1969
۱
۰
Nagoya Grampus Eight
Finished
۱۲:۳۰
Jubilo Iwata
۱
۱
Cerezo Osaka
Finished
۱۳:۰۰
Urawa Red Diamonds
۲
۲
Kashima Antlers
Finished
۱۳:۳۰
Sagan Tosu
۳
۰
Kyoto Purple Sanga
Finished
۱۳:۳۰
Kashiwa Reysol
۰
۱
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۳:۳۰
Shonan Bellmare
۰
۱
FC Tokyo
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Serie A
Criciuma EC
۱
۱
Botafogo RJ
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Serie B
CRB Clube de Regatas Brasil
۰
۰
Guarani FC De Campinas
inprogress
۲۳:۳۰
Operario PR
۰
۰
Botafogo SP
inprogress
۲۳:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Guairena FC
۱
۱
Deportivo Santani
Finished
۰۰:۳۰
12 de Junio
۲
۱
Deportivo Recoleta
Finished
۱۷:۳۰
Pastoreo FC
۱
۳
Club Sportivo Carapegua
Finished
۱۷:۳۰
  Japan J2 League
Yokohama FC
۵
۰
Roasso Kumamoto
Finished
۱۲:۳۰
V-Varen Nagasaki
۲
۰
Fujieda MYFC
Finished
۱۳:۳۰
Fagiano Okayama
۱
۰
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۱۳:۳۰
Ventforet Kofu
۱
۲
Ehime FC
Finished
۱۲:۳۰
Montedio Yamagata
۱
۱
Vegalta Sendai
Finished
۱۱:۳۰
Tochigi SC
۲
۱
Jef United Ichihara Chiba
Finished
۱۳:۳۰
Kagoshima United
۳
۰
Oita Trinita
Finished
۱۳:۳۰
Renofa Yamaguchi
۰
۳
Iwaki SC
Finished
۱۳:۳۰
  Egypt Premier League
Enppi
۱
۰
El Gounah
Finished
۱۹:۳۰
Talaea El Gaish
۲
۲
Smouha
Finished
۱۹:۳۰
  United States USL League Two
Pathfinder FC
۰
۴
Seacoast United Phantoms
Finished
۰۱:۳۰
Western Mass Pioneers
۶
۱
Boston City
Finished
۰۲:۳۰
Ocean City Nor'easters
۳
۰
LVU Rush
Finished
۰۲:۳۰
Bavarian United SC
۴
۰
Minneapolis City SC ESL2
Finished
۰۳:۳۰
Midlakes United
۲
۱
Lane United FC
Finished
۰۵:۳۰
Utah United
۱
۲
Flatirons Rush SC
Finished
۰۴:۳۰
FC Tucson
۶
۰
Southern California Seahorses
Finished
۰۵:۳۰
United Pdx
۲
۱
BALLARD FC
Finished
۰۵:۳۰
Almaden FC
۳
۱
Davis Legacy
Finished
۰۶:۰۰
Ocean City Nor'easters
۳
۰
Lehigh Valley United Sonic
Finished
۰۲:۳۰
Twin City Toucans
۱
۰
AC Houston Sur
Finished
۰۴:۰۰
  Republic of Korea K-League 1
FC Seoul
۳
۰
Suwon City
Finished
۱۴:۳۰
Gangwon FC
۲
۳
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۱۳:۳۰
Daejeon Citizen
۲
۱
Gwangju FC
Finished
۱۳:۳۰
Daegu FC
۳
۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۲:۳۰
  China FA Cup
Suzhou Dongwu
۰
۴
Beijing Guoan FC
Finished
۱۵:۰۰
Chongqing Tongliang Long
۳
۶
Shandong Luneng Taishan FC
Finished
۱۵:۰۰
Shijiazhuang Gongfu FC
۲
۳
Qingdao West Coast FC
Finished
۱۵:۰۰
Qingdao Red Lions
۰
۲
Shenzhen Peng FC
Finished
۱۵:۰۰
Jiangxi Lushan F.C.
۰
۳
Zhejiang Professional FC
Finished
۱۴:۰۰
  Spain Primera Federacion Playoffs
Gimnastic de Tarragona
۱
۰
Malaga CF
inprogress
۲۲:۰۰
  World Friendly Club Matches
Stranraer
۱
۱
Larne
Finished
۱۶:۳۰
AGF Aarhus
۰
۰
Brabrand IF
Finished
۱۲:۳۰
Polonia Bytom
۱
۲
Piast Gliwice
Finished
۱۲:۳۰
Lausanne-Sports
۳
۲
FC Stade Lausanne Ouchy
Finished
۱۷:۳۰
OFK Belgrade
۱
۰
FK Decic Tuzi
Interrupted
۱۹:۳۰
SK Lisen
۰
۰
FC Trinity Zlín
Finished
۱۲:۰۰
FK Teplice
۱
۰
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۲:۰۰
FK Humenne
۱
۰
FC Kosice
Finished
۱۲:۰۰
KS Ruch Chorzow
۰
۱
MKS Puszcza Niepolomice
Finished
۱۳:۰۰
Ferencvarosi TC
۱
۰
NK Nafta Lendava
Finished
۱۸:۳۰
NK Maribor
۲
۱
FC Spartak Trnava
Finished
۱۸:۳۰
FC Deisenhofen
۱
۲
1860 Rosenheim
Finished
۱۹:۳۰
PFC Botev Plovdiv 1912
۱
۰
Beroe Stara Zagora
Finished
۱۹:۳۰
Mineros De Zacatecas
۱
۲
Pachuca CF
Finished
۰۳:۳۰
Paksi FC
۴
۱
Budaorsi SC
Finished
۱۱:۳۰
FC Dinamo Bucuresti
۱
۱
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۱:۳۰
Spartak Subotica
۲
۴
Tekstilac Odzaci
Finished
۱۲:۰۰
FK Pohronie
۳
۲
FC Dukla Banska Bystrica
Finished
۱۲:۰۰
SK Sigma Olomouc 2
۱
۱
SFC Opava
Finished
۱۲:۳۰
AC Dukla Praha
۳
۱
FK MAS Taborsko
Finished
۱۲:۳۰
FC Slovan Liberec
۲
۰
SK Slovan Varnsdorf
Finished
۱۲:۳۰
Nyiregyhaza Spartacus FC
۵
۱
Cigand SE
Finished
۱۲:۳۰
Zurich II
۳
۱
FC Wil 1900
Finished
۱۲:۳۰
Heimstetten
۴
۱
VFB Hallbergmoos
Finished
۱۳:۰۰
SSA Korona Kolporter Kielce
۱
۱
Motor Lublin
Finished
۱۵:۳۰
SV Meppen
۲
۲
FC Schalke 04 II
Finished
۱۶:۳۰
FC Livingston
۲
۱
Alloa Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Crusaders FC
۰
۲
Derry City
Finished
۱۷:۳۰
NK Domzale
۲
۲
MFK Ruzomberok
Finished
۱۸:۳۰
Primorje Ajdovscina
۰
۲
FC Koper
Finished
۱۹:۳۰
FC Yantra Gabrovo
۱
۱
Etar 1924 Veliko Tarnovo
Finished
۱۱:۰۰
PFC CSKA Sofia
۲
۰
Belasitsa Petrich
Finished
۱۱:۳۰
PFC Montana 1921
۲
۲
PFC CSKA-Sofia II
Finished
۱۱:۳۰
FC Vysocina Jihlava
۴
۰
MKF Chrudim
Finished
۱۲:۳۰
FK Samorin
۰
۳
FC Vion Zlate Moravce
Finished
۱۲:۳۰
Chojniczanka Chojnice
۰
۰
MKP Kotwica Kolobrzeg
Abandoned
۱۳:۳۰
Widzew Lodz
۳
۱
GKS Dospel Katowice
Finished
۱۳:۳۰
FC Vaduz
۴
۲
SC Kriens
Finished
۱۵:۳۰
Brechin City
۰
۲
Dundee United FC
Finished
۱۶:۳۰
Mold Alexandra
۳
۰
Conwy Borough
Finished
۱۷:۰۰
FC Suderelbe
۲
۴
FC St. Pauli II
Finished
۱۷:۳۰
DJK Ammerthal
۰
۵
DJK Vilzing
Finished
۱۷:۳۰
FC Nenzing
۰
۳
SC Rheindorf Altach
Finished
۱۷:۳۰
FK Tikves Kavadarci
۲
۰
KF Ballkani
Finished
۱۸:۳۰
Pfc Pirin Blagoevgrad
۰
۵
Levski Krumovgrad
Finished
۱۸:۳۰
SV Donau
۱
۵
First Vienna Fernwärme FC 1894
Finished
۱۸:۳۰
Septemvri Sofia
۰
۰
Strumska Slava
Finished
۱۹:۳۰
PFC Levski Sofia
۲
۰
PFC Spartak Pleven
Finished
۱۹:۳۰
  Tunisia Tunisia Cup
Olympique Beja
۳
۲
AS Marsa
Finished
۱۸:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Naft Al-Basra SC
۰
۲
Al Qasim SC
Finished
۲۰:۰۰
Naft Al-Wasat
۰
۱
AL Zawraa SC
Finished
۲۰:۰۰
Amanat Baghdad SC
۱
۱
Al Kahraba Club
Finished
۲۰:۰۰
Karbala FC
۲
۱
Al-Karkh
Finished
۱۷:۱۵
Al-Hudood Sports Club
۲
۱
Al Minaa
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Serie D
Manauara EC AM
۰
۰
Manaus FC
inprogress
۲۲:۳۰
Pouso Alegre
۰
۰
Maringa PR
inprogress
۲۲:۳۰
Aguia de Maraba
۰
۰
Moto Club
inprogress
۲۳:۳۰
Uniao Rondonopolis MT
۰
۱
Brasiliense FC
inprogress
۲۳:۰۰
Ipatinga
۰
۰
Serra FC ES
inprogress
۲۳:۳۰
Santo Andre
۱
۰
Inter de Limeira
Finished
۲۱:۳۰
Ipora EC
۰
۲
Anapolis FC
Finished
۲۱:۳۰
Sao Jose SP
۰
۰
EC Agua Santa SP
inprogress
۲۲:۳۰
Nova Iguacu FC
۱
۰
Itabuna BA
Finished
۲۱:۳۰
EC Novo Hamburgo
۰
۱
Cianorte PR
Finished
۲۱:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
FK Fyllingsdalen
۱
۳
Harstad IL
Finished
۱۹:۴۵
Ham Kam B
۳
۵
Honefoss BK
Finished
۱۸:۳۰
SK Sprint-Jeloy
۱
۱
Ulfstind
Finished
۱۴:۳۰
  Uruguay Primera Division
Racing Club de Montevideo
۰
۱
Defensor Sporting
Finished
۲۱:۳۰
Club Atletico Cerro
۰
۰
Danubio
Finished
۱۶:۳۰
Deportivo Maldonado
۱
۳
Centro Atletico Fenix
Finished
۱۹:۰۰
  Australia NPL New South Wales
Marconi Stallions
۳
۳
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۲:۳۰
Hills United FC
۰
۲
Wollongong Wolves FC
Finished
۱۲:۳۰
Sydney Olympic FC
۰
۰
Apia Leichhardt Tigers
Finished
۱۰:۳۰
St George City FA
۳
۴
NWS Spirit FC
Finished
۱۲:۴۵
  Norway 1. Division
Sogndal IL
۲
۰
Kongsvinger IL
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Regional League
CD Vera
۰
۱
UD Playas de Sotavento
Finished
۱۷:۳۰
  Canada Premier League
Cavalry FC
۱
۱
Atletico Ottawa
Finished
۰۴:۳۰
  United States USL Championship
Hartford Athletic
۰
۱
Tampa Bay Rowdies
Finished
۰۳:۰۰
  Australia Queensland Premier League 3
Redcliffe Dolphins
۱
۲
University of Queensland
Finished
۱۱:۳۰
Tweed United Gold
۱
۱
Runaway Bay Green
Finished
۰۹:۳۰
Mount Gravatt Hawks
۱
۱
Newmarket
Finished
۱۱:۳۰
Centenary Stormers
۰
۴
Virginia United
Finished
۱۱:۳۰
North Brisbane
۳
۰
Acacia Ridge
Finished
۱۱:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
IBV Vestmannaeyjar (W)
۱
۰
UMF Selfoss (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Uzbekistan Super League
PFK Dinamo Samarkand
۱
۱
Andijan
Finished
۱۸:۳۰
Lokomotiv Tashkent FK
۱
۲
Sogdiyona Jizzax
Finished
۱۸:۳۰
  Iceland 1. Deild
UMF Grindavik
۳
۱
Dalvik/Reynir
Finished
۱۹:۳۰
Thor Akureyri
۱
۲
Leiknir Reykjavik
Finished
۱۹:۳۰
  Mali League Women
AS Mande (W)
۲
۲
Amazones C5 (W)
Finished
۲۰:۰۰
AS Police Bamako (W)
۰
۰
USFAS (W)
Finished
۲۰:۰۰
  Brazil Serie C
Tombense MG
۰
۰
Floresta EC
inprogress
۲۳:۳۰
  Ethiopia Premier League
Ethiopian Medhin
۱
۲
Ethiopia Bunna
Finished
۱۵:۳۰
Sidama Bunna
۱
۴
Defence Force FC
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Primera Nacional
Tristan Suarez
۱
۰
CA All Boys
Finished
۲۱:۳۰
CA Defensores de Belgrano
۰
۱
Gimnasia Mendoza
Finished
۲۱:۳۰
Deportivo Madryn
۱
۰
Estudiantes Rio Cuarto
Finished
۲۱:۳۰
Brown de Adrogue
۰
۰
Deportivo Moron
Finished
۲۱:۳۰
CA San Miguel
۰
۰
Talleres Remedios Escalada
Finished
۲۱:۳۰
Almagro
۱
۲
Nueva Chicago
Finished
۲۱:۳۰
Temperley
۱
۰
Quilmes Atletico Club
Finished
۲۱:۴۵
  Brazil Copa Paulista
Portuguesa Desportos
۰
۰
Oeste Itapolis
Finished
۲۱:۳۰
AD São Caetano do Sul
۲
۲
Juventus SP
Finished
۲۱:۳۰
Red Bull Bragantino II
۰
۰
EC Sao Bento
Finished
۲۱:۳۰
GD Saocarlense
۰
۱
CA Taquaritinga SP
inprogress
۲۲:۳۰
EC XV de Novembro (Piracicaba)
۱
۱
Rio Claro SP
Finished
۲۱:۳۰
Capivariano SP
۲
۱
Rio Branco SP
Finished
۲۱:۳۰
XV de Jau
۱
۰
Vocem
inprogress
۲۲:۰۰
  Belarus Vysshaya Liga
Naftan Novopolotsk
۰
۱
Slavia Mozyr
Finished
۱۶:۳۰
FC Minsk
۱
۲
Arsenal Dzyarzhynsk
Finished
۱۸:۳۰
BATE Borisov
۳
۱
Dinamo Brest
Finished
۲۰:۳۰
  Malaysia Super League
Penang FC
۰
۱
Kedah
Finished
۱۶:۳۰
Johor Darul Takzim FC
۳
۰
Pahang
Finished
۱۳:۰۰
Kuching City FC
۱
۱
Terengganu
Finished
۱۵:۴۵
  Poland IV Liga
Zabkovia Zabki
۳
۳
KTS Weszlo
Finished
۱۸:۳۰
Powisle Dzierzgon
۲
۱
LKS Pogon Lebork
Finished
۱۶:۳۰
Tarnovia Tarnowo Podgorne
۷
۵
Jarota Jarocin
Finished
۱۷:۳۰
LKS Mszczonowianka Mszczonow
۱
۱
KS Blonianka Blonie
Finished
۱۸:۳۰
LKS Orzel Ryczow
۷
۵
BKS Bochnia
Finished
۱۶:۳۰
MKS Huragan Pobiedziska
۲
۲
Victoria Wrzesnia
Finished
۱۷:۳۰
KS Raszyn
۲
۳
Ursus Warsawa
Finished
۱۸:۳۰
Wisla Plock II
۷
۰
MKS Piaseczno
Finished
۱۸:۳۰
LKS Jawiszowice
۲
۰
Niwa Nowa Wies
Finished
۱۹:۳۰
Polonia Chodziez
۴
۰
LKS Goluchow
Finished
۱۲:۳۰
Jaguar Gdansk
۳
۱
Start Miastko
Finished
۱۶:۳۰
Gedania Gdansk II
۳
۴
Radunia Stezyca II
Finished
۱۶:۳۰
  Norway Toppserien Women
Stabaek IF (W)
۰
۱
Lillestrom LSK Kvinner (W)
Finished
۱۴:۳۰
Lyn Fotball (W)
۱
۰
Asane Fotball (W)
Finished
۱۴:۳۰
Rosenborg BK (W)
۱
۲
Valerenga (W)
Finished
۱۴:۱۵
Roa (W)
۲
۱
Kolbotn (W)
Finished
۱۴:۳۰
SK Brann (W)
۵
۱
Arna-Bjørnar (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Montevideo City Torque
۰
۱
Cerrito CS
Finished
۰۲:۳۰
Uruguay Montevideo
۳
۰
CA Rentistas
Finished
۲۱:۳۰
La Luz
۱
۲
CSyD Cooper
Finished
۱۶:۳۰
Sud America
۰
۱
Tacuarembo
inprogress
۲۲:۰۰
  Australia NPL Queensland U23
Peninsula Power U23
۴
۰
Rochedale Rovers U23
Finished
۱۲:۴۵
Queensland Lions U23
۴
۲
Sunshine Coast Wanderers U23
Finished
۰۵:۴۵
Gold Coast Knights U23
۲
۰
Brisbane Olympic U23
Finished
۰۹:۰۰
Redlands United U23
۱
۷
Brisbane City U23
Finished
۰۹:۱۵
  United States MLS Next Pro League
Columbus Crew II
۱
۲
Chicago Fire FC II
Finished
۰۲:۳۰
  Germany Verbandsliga
Oranienburger
۱
۲
Petershagen-Eggersdorf
Finished
۱۶:۳۰
SV Grun-Weiss Lubben
۲
۳
SG Union Klosterfelde
Finished
۱۶:۳۰
FV Preussen Eberswalde
۰
۲
FC Concordia Buckow
Finished
۱۶:۳۰
TSG Einheit Bernau
۳
۲
TuS Sachsenhausen 1896
Finished
۱۶:۳۰
  United States WPSL Women
Brooklyn City FC (W)
۰
۰
New York Athletic (W)
Finished
۰۳:۰۰
Southern California Eagles (W)
۰
۴
Miss Kick FC (W)
Finished
۰۵:۰۰
Dade County FC (W)
۰
۰
Florida Gulf Coast DL FC (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Beach Futbol Club (W)
۲
۰
Los Angeles Surf (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Australia South Australia Premier League Reserves
Adelaide Comets Reserves
۱
۱
White City Reserves
Finished
۰۸:۴۵
Adelaide City Reserves
۴
۰
Adelaide Croatia Raiders Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Adelaide Olympic FC Reserves
۳
۲
Modbury Jets Reserves
Finished
۰۹:۴۵
Croydon Kings Reserves
۴
۴
Para Hills Knights Reserves
Finished
۰۶:۱۵
South Adelaide Reserves
۱
۳
Campbelltown Reserves
Finished
۰۶:۴۵
  Republic of Korea K3 League
Gyeongju Korea H&N Power
۱
۰
Daejeon Korail
Finished
۱۲:۰۰
Ulsan Citizen
۲
۲
Pocheon Citizens FC
Finished
۱۳:۳۰
Yeoju Citizen FC
۲
۱
Daegu FC Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Mokpo City
۳
۱
Yangpyeong FC
Finished
۱۳:۳۰
  Peru Reserve League
Universitario de Deportes Reserves
۳
۲
Carlos Manucci Reserves
Finished
۱۹:۰۰
Deportivo Garcilaso Reserves
۰
۰
Sporting Cristal Reserves
inprogress
۲۳:۳۰
Union Comercio Reserves
۰
۰
Atletico Grau Reserves
Interrupted
۱۹:۰۰
  Peru Campeonato Nacional Women
Alianza Lima (W)
۰
۰
Universidad Cesar Vallejo (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
FC Killas (W)
۱
۰
Ayacucho FC (W)
Finished
۲۱:۳۰
Carlos Mannucci (W)
۶
۱
Defensores Del Ilucan (W)
Finished
۱۹:۳۰
UNSAAC (W)
۲
۲
Biavo FC (W)
Finished
۱۹:۳۰
  United States USL Women
Minnesota Aurora FC (W)
۱
۰
Chicago City SC (W)
inprogress
۲۳:۳۰
North Carolina Courage (W)
۱
۰
FC Carolinas (W)
Finished
۰۱:۳۰
Kings Hammer FC (W)
۱
۱
Indy Eleven (W)
Finished
۰۲:۳۰
Lexington SC (W)
۲
۲
Racing Louisville FC II (W)
Finished
۰۲:۳۰
River Light SC (W)
۳
۱
Rochester FC (W)
Finished
۰۳:۳۰
Cleveland Force SC (W)
-
-
AFC Ann Arbor (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Chile Copa Chile
Puerto Montt
۰
۰
Deportes Temuco
inprogress
۲۳:۳۰
Copiapo
۲
۲
Cobresal Salvador
Finished
۲۰:۰۰
  Colombia Liga Femenina
Alianza FC (W)
۰
۰
Atletico Nacional Medellin (W)
inprogress
۲۳:۳۰
  Brazil Mineiro 2
Democrata Sete Lagoas
۰
۱
Valeriodoce EC
Finished
۲۱:۳۰
Betim FC
۲
۰
Tupi MG
Finished
۲۱:۳۰
Nacional MG
۳
۱
SC Aymores
Finished
۲۱:۳۰
Mamore
۳
۲
Varginha EC
Finished
۲۱:۳۰
Caldense
۱
۰
North EC MG
Finished
۲۱:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
Argentino Merlo
۳
۱
San Martin De Burzaco
Finished
۲۱:۳۰
Comunicaciones de Bueno Aires
۱
۳
Excursionistas
Finished
۱۹:۳۰
Flandria
۰
۳
CS Dock Sud
Finished
۲۱:۳۰
Sportivo Italiano
۱
۱
CD UAI Urquiza
Finished
۲۱:۳۰
Villa San Carlos
۰
۲
Colegiales
Finished
۲۱:۳۰
Deportivo Liniers
۱
۱
Club Atletico Acassuso
Finished
۲۱:۳۰
  Ecuador Superliga Women
Macara (W)
۰
۲
Leones del Norte (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Croatia Croatia Cup Women
ZNK Osijek (W)
۱
۲
Dinamo Maksimir (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Paranaense U20
Coritiba U20
۱
۰
Hope Internacional Campo Largo U20
Finished
۲۱:۳۰
Patriotas FC U20
۱
۱
Cascavel U20
Finished
۲۱:۳۰
Athletico Paranaense U20
۸
۰
Parana Clube U20
Finished
۱۶:۳۰
  Paraguay U19 League
General Caballero JLM U19
۱
۱
Sportivo Luqueno U19
Finished
۱۹:۰۰
Sportivo Ameliano U19
۲
۱
Sportivo Trinidense U19
Finished
۱۹:۰۰
Sol de America U19
۰
۲
Cerro Porteño U19
Finished
۱۵:۰۰
  Australia NPL Victoria U23
Green Gully U23
۲
۱
Oakleigh Cannons U23
Finished
۰۹:۰۰
Heidelberg Utd U23
۳
۴
Port Melbourne U23
Finished
۱۱:۴۵
Avondale U23
۴
۲
Manningham Utd Blues U23
Finished
۰۵:۳۰
South Melbourne U23
۱
۳
Altona Magic U23
Finished
۰۷:۳۰
Dandenong Thunder U23
۱
۶
Dandenong City U23
Finished
۱۰:۰۰
  Uruguay Segunda B Nacional
CA Bella Vista
۲
۱
Sportivo Bella Italia
Finished
۱۷:۳۰
Salus
۰
۰
CD Parque del Plata
Finished
۱۷:۳۰
Club Atletico Artigas
۳
۰
CA Platense
inprogress
۲۲:۳۰
Durazno
۴
۲
Huracan F.C.
Finished
۲۱:۰۰
Palermo Rocha FC
۰
۰
Deportivo Colonia
Finished
۲۱:۳۰
CA Lito
-
-
Mar de Fondo
Finished
۲۱:۳۰
  Japan Regional League
Porvenir Asuka
۱
۰
Hannan University
Finished
۰۷:۳۰
Cento Cuore Harima
۱
۱
FC AWJ
Finished
۱۳:۰۰
Brew Kashima
۵
۳
KMG Holdings
Finished
۰۶:۳۰
Kaiho Bank SC
۰
۳
FC Nobeoka Agata
Finished
۰۹:۳۰
Itazuke FC
۰
۳
Veroskronos Tsuno
Finished
۰۶:۳۰
Nippon Steel Oita
۰
۵
J-Lease FC
Finished
۰۹:۰۰
Toho Titanium
۰
۴
Vonds Ichihara
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Western Australia State League 1 Reserves
Kingsley Westside Reserves
۱
۰
Murdoch University Melville FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Joondalup United Reserves
۰
۱
Sorrento FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Rockingham City FC Reserves
۴
۱
Cockburn City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Gosnells City Reserves
۱
۵
UWA-Nedlands FC Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Mandurah City FC Reserves
۲
۰
Dianella White Eagles Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Subiaco Reserves
۱
۴
Gwelup Croatia SC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Western Australia U20
Balcatta U20
۳
۴
Perth RedStar U20
Finished
۰۸:۳۰
Western Knights U20
۰
۳
Inglewood United U20
Finished
۰۸:۳۰
Armadale U20
۵
۱
Fremantle City FC U20
Finished
۰۸:۳۰
Olympic Kingsway U20
۰
۲
Bayswater City U20
Finished
۰۸:۳۰
Stirling Macedonia U20
۰
۱
Perth U20
Finished
۱۰:۳۰
  Brazil Carioca 2
CEAC Araruama RJ
۱
۱
Resende FC
Finished
۲۱:۱۵
Serrano RJ
۱
۱
Marica RJ
Finished
۲۱:۱۵
Duque de Caxias
۱
۰
America RJ
Finished
۲۱:۱۵
  Australia NPL Victoria
Heidelberg United
۰
۰
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۰۹:۳۰
Green Gully Cavaliers SC
۴
۲
Oakleigh Cannons
Finished
۰۶:۳۰
Avondale FC
۵
۱
Manningham United Blues
Finished
۰۸:۳۰
Dandenong Thunder SC
۱
۰
Dandenong City
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL South Australia
Adelaide Comets
۱
۱
White City Beograd
Finished
۱۱:۰۰
Adelaide City
۲
۱
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۱۱:۰۰
Adelaide Olympic
۱
۴
Modbury Jets
Finished
۱۲:۰۰
Croydon Kings
۲
۱
Para Hills Knights
Finished
۰۸:۳۰
North Eastern Metro Stars
۵
۱
Adelaide United U23
Finished
۱۱:۰۰
  Republic of Korea K-League 2
Chungnam Asan
۴
۰
Gyeongnam FC
Finished
۱۳:۳۰
Suwon Samsung Bluewings
۳
۰
Seongnam Ilhwa Chunma
Finished
۱۴:۰۰
FC Anyang
۲
۱
Seoul E-Land FC
Finished
۱۴:۰۰
  Brazil Carioca U20
Madureira RJ U20
۲
۲
Fluminense RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
Audax Rio RJ U20
۱
۳
Flamengo RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
  New Zealand Northern Premier League
Western Springs AFC
۴
۲
Manurewa AFC
Finished
۰۹:۰۰
Auckland United FC
۴
۲
Tauranga City United
Finished
۰۶:۳۰
East Coast Bays
۱
۳
Bay Olympic
Finished
۰۶:۳۰
Eastern Suburbs Auckland AFC
۱
۰
Auckland City
Finished
۰۶:۳۰
Melville United
۲
۱
Hamilton Wanderers AFC
Finished
۰۸:۳۰
  Bhutan Premier League
Tsirang
۲
۲
Thimphu City
Finished
۱۳:۳۰
  Kazakhstan Premier League
FK Kyzylzhar Petropavlovsk
۰
۱
FC Astana
Finished
۱۶:۳۰
Zhetysu Taldykorgan
۱
۲
Kaisar Kyzylorda
Finished
۱۶:۳۰
  Singapore Premier League
Young Lions
۳
۲
Tanjong Pagar United FC
Finished
۱۳:۳۰
Brunei Dpmm FC
۳
۳
Geylang United FC
Finished
۱۵:۴۵
  Latvia Virsliga
SC Grobinas
۰
۶
Riga FC
Finished
۱۴:۳۰
  Kenya Super League
Mara Sugar FC
۱
۰
Mathare United
Finished
۱۴:۳۰
Nairobi United
۱
۰
Migori Youth
Finished
۱۴:۳۰
Darajani Gogo
۰
۱
Mombasa Elite
Finished
۱۴:۳۰
Kajiado
۱
۱
Luanda Villa SC
Finished
۱۴:۳۰
Dimba Patriots FC
-
-
Silibwet
Finished
۱۴:۳۰
Kisumu All Stars
۱
۳
Mully Children Family
Finished
۱۴:۳۰
  Argentina U20 Championship
Lanus U20
۰
۱
Argentinos Jrs U20
Finished
۱۵:۳۰
San Lorenzo U20
۳
۱
Rosario Central U20
Finished
۱۵:۳۰
Barracas Central U20
۱
۰
CA Tigre U20
Finished
۱۵:۳۰
Belgrano U20
۳
۱
Boca Juniors U20
Finished
۱۵:۳۰
Atletico Tucuman U20
۰
۲
CA Talleres de Cordoba U20
Finished
۱۵:۳۰
River Plate U20
۳
۰
Banfield U20
Finished
۱۵:۳۰
Gimnasia LP U20
۱
۱
CA Huracan U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Independiente U20
۴
۱
Central Cordoba SE U20
Finished
۱۵:۳۰
Newell's Old Boys U20
۳
۰
Independiente Rivadavia U20
Finished
۱۵:۳۰
Godoy Cruz U20
۱
۱
Sarmiento U20
Finished
۱۵:۳۰
Gimnasia y Esgrima La Plata U20
۱
۱
CA Huracan U20
Finished
۱۵:۳۰
Velez Sarsfield U20
۴
۱
Estudiantes LP U20
Finished
۱۵:۳۰
Union de Santa Fe U20
۰
۱
Racing Avellaneda U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Independiente Avellaneda U20
۴
۱
Central Cordoba SE U20
Finished
۱۵:۳۰
Union de Santa Fe U20
۴
۱
Deportivo Camioneros U20
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 1
Brann 2
۱
۲
Notodden FK
Finished
۱۵:۳۰
FK Eik Tonsberg
۱
۱
FK Arendal
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division
Jove Espanol
۰
۲
Xerez Deportivo FC
Finished
۲۰:۳۰
CD Coria
۴
۱
Real Murcia B
Finished
۲۱:۳۰
  Ireland U20 League
Galway United U20
۳
۴
Bohemians Dublin U20
Finished
۱۶:۳۰
Longford Town U20
۴
۲
Athlone Town U20
Finished
۱۴:۳۰
Derry City U20
۴
۲
Dundalk U20
Finished
۱۶:۳۰
Shelbourne U20
۶
۲
Bray Wanderers U20
Finished
۱۶:۳۰
Shamrock Rovers U20
۲
۱
Sligo Rovers U20
Finished
۱۷:۳۰
Cobh Ramblers U20
۰
۲
Wexford FC U20
Finished
۱۷:۳۰
Waterford FC U20
۰
۲
Kerry FC U20
Finished
۱۶:۳۰
Drogheda United U20
۲
۲
Finn Harps U20
Finished
۱۷:۰۰
  Norway 2. Division Avd. 2
Tromsdalen UIL
۱
۱
Ullensaker Kisa IL
Finished
۱۷:۰۰
Strindheim IL
۱
۲
Kjelsas Oslo
Finished
۱۵:۳۰
Eidsvold TF
۲
۱
Strommen IF
Finished
۱۵:۳۰
Stjordals Blink
۰
۰
Skeid Oslo
Finished
۱۵:۰۰
Grorud
۵
۲
Follo Fotball Ski
Finished
۱۵:۳۰
  Argentina Primera A Women
Rosario Central (W)
۱
۲
Racing Club (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Copa Espirito Santo
Real Noroeste Capixaba FC
۳
۱
Vilavelhense ES
Finished
۲۱:۳۰
Linhares FC ES
۱
۳
Vitoria ES
Finished
۲۱:۳۰
Rio Branco ES
۲
۰
Capixaba Sport Club ES
Finished
۲۱:۳۰
Porto Vitoria
۱
۰
Desportivo Ferroviaria
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Paulista Serie B
Tanabi SP U23
۱
۰
Aracatuba U23
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Goiano 2
Inhumas Esporte Clube
۱
۲
Ouvidorense
inprogress
۲۲:۰۰
Gremio Anapolis
۰
۱
Anapolina
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
America MG U20
۵
۰
EC Futgol U20
Finished
۲۱:۳۰
Coimbra EC U20
۰
۱
Atletico Mineiro U20
Finished
۱۵:۳۰
Cruzeiro EC U20
۴
۰
Contagem U20
Finished
۱۶:۰۰
Santarritense U20
۱
۰
Ipatinga FC U20
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NPL Queensland
Redlands United
۰
۲
Brisbane City
Finished
۱۱:۳۰
Brisbane Wynnum Wolves FC
۲
۳
Brisbane Roar U23
Finished
۱۱:۴۵
Peninsula Power
۲
۱
Rochedale Rovers
Finished
۱۰:۳۰
Queensland Lions SC
۴
۰
Sunshine Coast Wanderers
Finished
۱۰:۱۵
  Myanmar U20 League
Yadanarbon FC U20
۰
۲
Rakhine United U20
Finished
۱۲:۳۰
Thitsar Arman U20
۰
۰
Shan United U20
Finished
۱۲:۳۰
Dagon Star United U20
۰
۰
ISPE U20
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League
Lake Macquarie City FC
۰
۱
New Lambton
Finished
۰۹:۳۰
Adamstown Rosebud FC
۲
۷
Maitland
Finished
۰۸:۰۰
Valentine Phoenix
۱
۱
Cooks Hill United
Finished
۱۰:۳۰
  Japan J3 League
SC Sagamihara
۳
۲
Matsumoto Yamaga FC
Finished
۱۲:۳۰
Grulla Morioka
۰
۰
Imabari FC
Finished
۱۲:۳۰
Nagano Parceiro
۲
۳
Kataller Toyama
Finished
۱۲:۳۰
Gainare Tottori
۲
۴
FC Gifu
Finished
۱۳:۳۰
Omiya Ardija
۳
۲
F.C. Ryukyu
Finished
۱۳:۳۰
Tegevajaro Miyazaki
۳
۳
Kamatamare Sanuki
Finished
۱۳:۳۰
  New Zealand Southern Premier League
Cashmere Technical
۲
۰
Dunedin City Royals
Finished
۰۵:۳۰
Selwyn United
۲
۵
Coastal Spirit
Finished
۰۶:۳۰
Nomads United
۱
۲
Christchurch United
Finished
۰۶:۱۵
Universities of Canterbury
۰
۳
Ferrymead Bays
Finished
۰۶:۱۵
  New Zealand Central Premier League
Miramar Rangers
۵
۰
Island Bay United
Finished
۰۶:۰۰
Petone
۲
۲
Wellington Phoenix Reservers
Finished
۰۶:۳۰
Western Suburbs
۰
۱
Wellington Olympic
Finished
۰۶:۰۰
North Wellington AFC
۳
۱
Stop Out Sports Club
Finished
۰۷:۳۰
  Japan Japan Football League
Criacao Shinjuku
۱
۴
Kochi United SC
Finished
۰۷:۳۰
Tokyo Musashino United FC
۰
۲
Honda F.C.
Finished
۰۷:۳۰
Tochigi City
۳
۱
Sony Sendai
Finished
۱۱:۳۰
Reinmeer Aomori
-
-
Verspah Oita
Finished
۰۷:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
Bankstown City Lions
۱
۲
Bulls FC Academy
Finished
۰۸:۳۰
Inter Lions FC
۱
۴
Hakoah Sydney City East
Finished
۱۲:۳۰
Gladesville Ryde Magic
۲
۰
Hurstville ZFC
Finished
۱۰:۳۰
Central Coast United
۱
۰
Western Rage FC
Finished
۱۰:۳۰
Inner West Hawks
۳
۰
Hawkesbury City SC
Finished
۱۲:۳۰
Rydalmere Lions
۰
۶
UNSW FC
Finished
۱۲:۳۰
Camden Tigers SC
۱
۴
Bankstown United FC
Finished
۱۲:۳۰
Northern Tigers
۰
۰
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۰:۰۰
Fraser Park
۰
۰
Mounties Wanderers
Cancelled
۱۰:۳۰
Macarthur Rams
۱
۳
SD Raiders FC
Finished
۱۲:۳۰
Bonnyrigg White Eagles
۰
۰
Dunbar Rovers FC
Finished
۱۲:۳۰
  Australia South Australia State League 1
West Adelaide
۱
۲
Cumberland United
Finished
۰۹:۰۰
Salisbury United
۲
۱
Western Strikers SC
Finished
۰۹:۰۰
Fulham United FC
۳
۰
Sturt Lions
Finished
۰۹:۰۰
Playford Patriots
۱
۰
Adelaide Victory
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Vipers
۲
۰
Adelaide Blue Eagles
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Victoria Premier League 2
Boroondara Carey Eagles
۴
۳
Goulburn Valley Suns
Finished
۰۸:۳۰
Nunawading City
۳
۲
FC Melbourne Serbia
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Tasmania
Launceston City
۱
۳
Kingborough Lions
Finished
۱۰:۱۵
Launceston United
۱
۳
Clarence Zebras
Finished
۱۰:۰۰
Devonport City
۲
۰
Riverside Olympic
Finished
۱۰:۰۰
  Australia Western Australia State League 1
Subiaco AFC
۰
۱
Gwelup Croatia SC
Finished
۱۰:۳۰
Gosnells City
۰
۳
UWA Nedlands
Finished
۰۸:۳۰
Mandurah City
۱
۱
Dianella White Eagles
Finished
۱۰:۳۰
Kingsley Westside FC
۳
۴
Murdoch University Melville
Finished
۱۰:۳۰
Rockingham City
۰
۱
Cockburn City
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
Rydalmere Lions U20
۱
۱
UNSW Sydney FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Inter Lions U20
۲
۲
Hakoah Sydney City East U20
Finished
۱۰:۳۰
Hills United FC U20
۱
۲
Wollongong Wolves FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Macarthur Rams U20
۲
۱
SD Raiders U20
Finished
۱۰:۳۰
Northern Tigers U20
۰
۰
Dulwich Hill U20
Cancelled
۱۰:۰۰
St George City FA U20
۳
۴
NWS Spirit FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Marconi Stallions U20
۱
۰
Sutherland Sharks U20
Finished
۱۰:۳۰
Bonnyrigg White Eagles U20
۰
۰
Dunbar Rovers U20
Cancelled
۱۰:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Jinju Citizen FC
۱
۳
Namyangju Citizen
Finished
۱۰:۳۰
Jeonbuk Motors II
۳
۱
Seoul Jungnang FC
Finished
۱۰:۳۰
Pyeongchang United
۱
۰
Sejong Vanesse
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL Western Australia
Floreat Athena
۰
۱
Perth Glory NPL
Finished
۱۰:۳۰
Western Knights SC
۱
۱
Inglewood United
Finished
۱۰:۳۰
Kingsway Olympic
۳
۱
Bayswater City
Finished
۱۰:۳۰
Armadale
۳
۱
Fremantle City FC
Finished
۱۰:۳۰
Balcatta
۱
۳
Perth RedStar FC
Finished
۱۰:۳۰
Stirling Macedonia FC
۳
۱
Perth
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Queensland Premier League Women
Logan Lightning (W)
۱
۱
North Lakes (W)
Finished
۱۰:۴۵
Robina City FC (W)
۲
۱
Capalaba (W)
Finished
۰۹:۳۰
Moreton City Excelsior (W)
۱
۲
Broadbeach United SC (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
North Lakes United
۵
۴
Samford Rangers FC
Finished
۱۱:۳۰
Taringa Rovers
۲
۴
Maroochydore Swans FC
Finished
۱۱:۳۰
Grange Thistle SC
۴
۳
North Star
Finished
۱۳:۳۰
  Lithuania I Lyga
FK Riteriai
۲
۱
BE1 NFA
Finished
۱۸:۳۰
Tauras Taurage
۴
۰
BFA Vilnius
Finished
۱۸:۳۰
FA Siauliai B
۰
۲
FK Ekranas
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Matogrossense U20
Acao U20
۰
۱
Mixto EC U20
Finished
۱۷:۰۰
  Brazil Catarinense U20
Avai U20
۳
۱
Nacao Esportes U20
Finished
۱۷:۰۰
  Iceland 3. Deild
KV Vesturbaejar
۲
۵
Vaengir Jupiters
Finished
۱۷:۳۰
  Faroe Islands 1. Deild
B71 Sandur
۱
۲
FC Hoyvik
Finished
۱۷:۳۰
HB Torshavn II
۰
۴
B36 Torshavn II
Finished
۱۹:۳۰
Klaksvik II
۰
۳
Vikingur Gota II
Finished
۱۷:۳۰
FC Suduroy
۲
۲
NSI Runavik II
Finished
۲۰:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Transinvest
۳
۰
FK Dziugas Telsiai
Finished
۱۷:۳۰
FK Panevezys
۲
۰
DFK Dainava Alytus
Finished
۱۹:۳۰
  Spain U19 Regional League
Atletico Barranco Hondo U19
۱
۰
Puerto Cruz U19
inprogress
۲۲:۳۰
  Chile Primera Division Women
Deportes Antofagasta (W)
۱
۱
Union Espanola (W)
Finished
۱۸:۳۰
Colo Colo (W)
-
-
CD Everton Vina del Mar (W)
Cancelled
۱۹:۳۰
Deportes Iquique (W)
-
-
Coquimbo Unido (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Norway 1. Division Women
Fortuna Aalesund (W)
۶
۰
Tromso 2020 (W)
Finished
۱۹:۳۰
Viking FK (W)
۱
۲
Avaldsnes (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Portuguesa Santista SP U20
۱
۳
Palmeiras U20
Finished
۲۱:۳۰
Sertaozinho U20
۱
۱
Uniao Sao Joao U20
Finished
۲۱:۳۰
  Peru Liga 2
Santos FC de Ica
۲
۰
Deportivo Coopsol
Finished
۲۱:۴۵
  Argentina Regional League
Club Deportivo Itati
۱
۱
CA Chaco For Ever Reserves
inprogress
۲۲:۰۰
CA Juventud de Puerto Tirol
۳
۰
CA San Fernando
inprogress
۲۲:۰۰
  Brazil Paranaense 2
Nacional PR
۰
۰
Rio Branco PR
inprogress
۲۲:۳۰
Parana Clube
۶
۲
Gremio Maringa
Finished
۰۳:۰۰
  Uruguay Amateur Cup
Estudiantil Sanducero FC
۱
۱
Huracan de Paysandu
inprogress
۲۲:۳۰
Sportivo Barracas Dolores
۱
۲
Ferro Carril de Salto
inprogress
۲۲:۰۰
  Philippines PFL
United City FC
۳
۰
Mendiola FC
Finished
۱۶:۰۰
Kaya FC
۶
۰
Philippine Army FC
Finished
۱۰:۳۰
Philippine Air Force
۱
۲
Manila Digger FC
Finished
۱۰:۳۰
Maharlika
۰
۳
Stallion FC
Finished
۱۳:۱۵
  Norway 3. Division avd. 5
Ready
۳
۲
Spjelkavik
Finished
۱۶:۳۰
Gjelleraasen
۰
۳
Bjorkelangen
Finished
۱۵:۳۰
Funnefoss/Vormsund
۰
۳
Lorenskog IF
Finished
۱۶:۳۰
Hodd IL II
۲
۲
Skedsmo
Finished
۲۰:۰۰
  Jordan League Women
Al Isteklal (W)
۲
۰
Al Naser (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Sandefjord 2
۰
۲
Pors Grenland
Finished
۱۵:۳۰
Mandalskameratene
۲
۳
IF Fram Larvik
Finished
۱۷:۳۰
Vigor
۱
۶
Madla
Finished
۱۶:۳۰
Odds Ballklubb II
۲
۳
Vindbjart FK Vennesla
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Victoria State League 1
Malvern City
۳
۰
Springvale White Eagles
Finished
۰۸:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Asker Fotball
۲
۱
Flint
Finished
۱۵:۳۰
Nordstrand
۴
۱
Askollen
Finished
۱۶:۳۰
Gamle Oslo
۲
۰
Sarpsborg 08 2
Finished
۱۵:۳۰
Frigg
۶
۰
KFUM 2
Finished
۱۶:۳۰
  United States NWSL
Orlando Pride SC (W)
۶
۰
Utah Royals (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Australia Tasmania Championship
Hobart City Beachside FC
۰
۲
Taroona
Finished
۰۸:۰۰
New Town Eagles
۲
۱
Hobart United
Finished
۰۸:۰۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Valentine Phoenix Reserves
۰
۱
Cooks Hill United FC Reserve
Finished
۰۸:۰۰
Adamstown Rosebud Reserves
۳
۱
Maitland FC Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Lake Macquarie City Reserves
۱
۰
New Lambton Reserves
Finished
۰۷:۳۰
  Australia Tasmania National Premier League U21
Launceston City U21
۴
۰
Kingborough Lions U21
Finished
۰۸:۰۰
  Australia Capital Territory NPL 2
Canberra Juventus
۱
۱
West Canberra Wanderers FC
Finished
۰۸:۳۰
Australian National University FC
۱
۲
Belconnen United
Finished
۰۸:۳۰
Queanbeyan City FC
۱
۱
Brindabella Blues FC
Finished
۰۶:۰۰
Canberra White Eagles FC
۱
۱
Wagga City Wanderers FC
Finished
۰۸:۳۰
  Japan Nadeshiko League Women
NGU Nagoya FC (W)
۰
۰
AS Harima Albion (W)
Finished
۰۶:۳۰
Setagaya Sfida (W)
۰
۱
Iga Kunoichi (W)
Finished
۰۷:۳۰
Shizuoka SSU Bonita (W)
۲
۲
Ehime FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Orca Kamogawa FC (W)
۱
۰
Nittaida Nippon (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL ACT
Cooma Tigers
۴
۰
Monaro Panthers FC
Finished
۰۸:۳۰
O'Connor Knights SC
۲
۴
Canberra Croatia
Finished
۰۸:۳۰
  Macao Elite League
Monte Carlo
۱
۲
University of Macau
Finished
۱۴:۳۰
Gala
۱
۰
Sporting Macau
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Northern Territory Darwin Premier League
Garuda FC
۰
۳
Hellenic Athletic Club
Finished
۱۰:۰۰
Port Darwin FC
۱
۱
Casuarina FC
Finished
۱۴:۰۰
  Taiwan Mulan League Women
Hualian (W)
۰
۱
Taoyuan Mars FC (W)
Finished
۱۱:۰۰
New Taipei Hang Yuen (W)
۱
۰
Taipei Bravo (W)
Finished
۱۱:۳۰
Kaohsiung Attackers FC (W)
۱
۱
Taichung Blue Whale (W)
Finished
۱۴:۰۰
  China League 2
Shanghai Harbor Reserves
۱
۰
Guangxi Lanhang
Finished
۱۱:۳۰
Jiangxi Dark Horse Junior FC
۲
۰
Quanzhou Yassin
Finished
۱۲:۳۰
Dalian Kuncheng
۲
۰
Beijing Institute of Technology FC
Finished
۱۴:۳۰
  Australia Queensland Premier League
Capalaba
۵
۰
Mitchelton FC
Finished
۱۱:۴۵
Eastern Suburbs
۷
۱
Moreton City Excelsior FC 2
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
Adamstown Rosebud (W)
۲
۳
Newcastle Olympic (W)
Finished
۱۲:۳۰
New Lambton FC (W)
۶
۰
Broadmeadow Magic (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Essendon Royals (W)
۲
۰
Heidelberg United (W)
Finished
۰۸:۳۰
Bulleen Lions (W)
۶
۲
Boroondara Carey Eagles (W)
Finished
۰۸:۳۰
Brunswick Juventus FC (W)
۵
۰
Calder Utd SC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Alamein FC (W)
۱
۵
South Melbourne (W)
Finished
۰۸:۳۰
Bentleigh Greens SC (W)
۳
۰
Emerging Jets (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
Bjarg
۳
۰
Fana IL Nesttun
Finished
۱۵:۳۰
FK Haugesund II
۷
۵
Stord Sunnhordland FK
Finished
۱۵:۳۰
IL Sandviken
۲
۰
Loddefjord
Finished
۱۶:۳۰
Foerde
۲
۱
Ardal
Finished
۱۶:۳۰
Askoy FK
۳
۲
Floro SK
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Cearense U20
Ceara U20
۸
۰
АЕ Tiradentes U20
Finished
۱۶:۰۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
FC Vakhsh
۴
۲
Khosilot Parkhar
Finished
۱۶:۰۰
  Iceland 5. Deild
IB Uppsveitir
۰
۱
Hordur Isafjordur
Finished
۱۶:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Arenel Movers FC
۱
۲
Telone FC
Finished
۱۶:۳۰
Herentals FC
۱
۲
Ngezi Platinum
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
Ferro Carril Oeste General Pico
۰
۴
Ciudad de Bolivar
Finished
۲۱:۳۰
  Belarus 1. Division
Energetik-BGU
۲
۵
Maxline Vitebsk
Finished
۱۶:۳۰
FK Lokomotiv Gomel
۳
۲
BFF Academy Minsk U17
Finished
۱۶:۳۰
Ostrovets
۳
۰
Torpedo Zhodino Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Shakhtyor Soligorsk Reserves
۳
۵
FC Belshina Bobruisk
Finished
۱۸:۳۰
Dinamo Minsk Reserves
۲
۰
Kommunalnik Slonim
Finished
۲۰:۳۰
  Bolivia Copa Simon Bolivar
Escuela Enrique Happ
۰
۰
Millonarios FC
Finished
۱۹:۳۰
Tiquipaya
۱
۰
CD Amanecer Vinto
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Catarinense 2
Guarani de Palhoca
۰
۰
Metropolitano SC
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Cearense 3
Terra E Mar CE
۱
۲
Esporte Club Limoeiro
inprogress
۲۲:۰۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Club Mercedes
۱
۰
Victoriano Arenas
inprogress
۲۲:۳۰
  South Africa Championship Women
Mamelodi Sundowns (W)
۱
۰
University of Fort Hare (W)
Finished
۱۴:۳۰
Lindelani FC (W)
۰
۴
JVW FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Royal AM FC (W)
۰
۰
Durban Ladies FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Johannesburg Uni (W)
۱
۰
City Lads FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Tshwane University of Technology (W)
-
-
University of Pretoria (W)
Finished
۱۶:۳۰
  China Super League Women
Hainan Qiongzhong (W)
-
-
Henan Jianye (W)
Finished
۱۵:۰۵
Shaanxi Changan Athletic (W)
۰
۲
Wuhan Chegu Jiangda (W)
Finished
۱۵:۰۵
Yongchuan Chashan (W)
۰
۱
Shanghai Shengli (W)
Finished
۱۵:۰۵
  Australia NPL Queensland Women
Football Queensland QAS (W)
۰
۲
Sunshine Coast Wanderers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Lions FC (W)
۰
۶
Brisbane City (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Ethiopia Premier League Women
Sidama Bunna (W)
۲
۳
Bole Sub City (W)
Finished
۱۴:۳۰
Ethiopia Nigd Bank (W)
۶
۰
Adama Ketema (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Norway U19 Elite League
Valerenga U19
۱
۱
Drobak/Frogn U19
Finished
۱۴:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Rana FK
۰
۲
Surnadal
Finished
۱۴:۰۰
Trygg/Lade
۵
۰
Lillestrom 2
Finished
۱۴:۳۰
Verdal
۲
۲
Orkla
Finished
۱۶:۳۰
  Thailand League 1 Women
Chonburi Sports School (W)
۰
۵
BG College of Asian Scholars (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Lithuania II Lyga
Fortuna Kaunas
۰
۷
FK Viltis Vilnius
Finished
۱۲:۳۰
FK Saned
۲
۶
Dainava II
Finished
۱۳:۳۰
FM Klaipedos
۰
۳
Vilnius FK Zalgiris II
Finished
۱۴:۳۰
  Mongolia Premier League
Khoromkhon Klub
۲
۶
FC Selenge Press Falcons
Finished
۱۱:۴۵
Deren
۱
۱
FC Ulaanbaatar
Finished
۱۴:۴۵
  Russia Premier League Women
Zvezda 2005 Perm (W)
۱
۱
FK Krylya Sovetov Samara (W)
Finished
۱۱:۳۰
Ryazan (W)
۰
۱
Yenisey Krasnoyarsk (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Japan Nadeshiko League 2 Women
Veertien Mie (W)
۰
۴
Okayama Yunogo Belle (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Queensland Premier League U23
Capalaba U23
۵
۰
Mitchelton U23
Finished
۰۹:۳۰
Eastern Suburbs U23
۲
۵
Moreton City Excelsior II U23
Finished
۱۰:۱۵
  Australia South Australia State League 1 Reserves
West Torrens Birkalla Reserves
۲
۰
Adelaide Cobras Reserves
Finished
۰۶:۱۵
Salisbury Utd Reserves
۱
۳
Western Strikers Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Playford City Patriots Reserves
۳
۰
Adelaide Victory Reserves
Finished
۰۶:۴۵
West Adelaide Reserves
۳
۵
Cumberland United Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Fulham United Reserves
۰
۷
Sturt Lions Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Vipers Reserves
۱
۱
Adelaide Blue Eagles Reserves
Finished
۰۷:۱۵
  Australia Capital Territory U23
O'Connor Knights U23
۳
۴
Canberra Croatia U23
Finished
۰۵:۴۵
Cooma Tigers U23
۲
۱
Monaro Panthers U23
Finished
۰۶:۳۰
  Australia Tasmania Super League Women
Launceston United (W)
۶
۰
Taroona (W)
Finished
۰۵:۳۰
Devonport Strikers (W)
۸
۰
Riverside Olympic SC (W)
Finished
۰۵:۳۰
South Hobart (W)
۲
۱
Glenorchy Knights (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Saint Kitts And Nevis SKNFA Premier League
Trafalgar Southstars
۰
۵
Flow 4G Cayon Rockets
Finished
۰۳:۳۰
  World Friendly International Matches U20
Ecuador U20
-
-
Canada U20
Cancelled
۰۲:۱۵
  Dominican Republic Liga Mayor
Delfines Del Este
۰
۰
Universidad O&M FC
inprogress
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید