0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Republic of Korea K-League 1
Ulsan Hyundai Horang-i
۱
۰
FC Seoul
Finished
۱۳:۳۰
Jeju United
۲
۱
Pohang Steelers
Finished
۱۴:۰۰
Daejeon Citizen
۱
۱
Gangwon FC
Finished
۱۴:۰۰
  China Super League
Shanghai Shenhua
۳
۲
Changchun Yatai
Finished
۱۵:۳۰
Shandong Luneng Taishan FC
۱
۱
Qingdao Hainiu
Finished
۱۵:۰۵
Meizhou Hakka
۲
۱
Nantong Zhiyun
Finished
۱۵:۰۵
Qingdao West Coast FC
-
-
Zhejiang Professional FC
Finished
۱۰:۰۰
Shenzhen Peng FC
۰
۰
Henan FC
Finished
۱۵:۳۰
  Norway Eliteserien
Fredrikstad FK
۰
۰
Molde FK
Finished
۱۸:۳۰
Sandefjord
۲
۱
FK Bodo Glimt
Finished
۱۸:۳۰
SK Brann Bergen
۱
۰
FK Haugesund
inprogress
۲۰:۴۵
Viking Stavanger
۲
۰
Kristiansund BK
Finished
۱۸:۳۰
Odds Ballklubb
۱
۲
Ham-Kam
Finished
۱۸:۳۰
Tromso IL
-
-
KFUM Oslo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Lillestrom SK
۳
۱
Stromsgodset IF
Finished
۱۸:۳۰
  Japan J League
Consadole Sapporo
۱
۱
Vissel Kobe
Finished
۰۸:۳۰
FC Tokyo
۲
۰
Albirex Niigata
Finished
۱۳:۳۰
  Romania Liga I
FCSB
-
-
Universitatea Cluj
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Sepsi Sfantu Gheorghe
۱
۰
Politehnica Iasi
Finished
۱۷:۳۰
FC UTA Arad
۱
۱
Rapid Bucuresti
Finished
۱۹:۴۵
  Mexico LIGA MX
CF Atlas Guadalajara
۱
۱
Club Tigres de la UANL
Finished
۰۶:۳۵
Club Tijuana Xoloitzcuintles
۴
۲
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۶:۳۰
Club America
۳
۱
Gallos Blancos Queretaro
Finished
۰۴:۳۰
Mazatlan FC
۲
۲
San Luis
Finished
۰۶:۳۰
  Russia Super Cup
FK Zenit St. Petersburg
۳
۰
FK Krasnodar
inprogress
۲۱:۰۰
  Brazil Serie A
Cruzeiro MG
-
-
Bragantino Red Bull
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
EC Bahia
-
-
Cuiaba MT
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  World Friendly Club Matches
Fenerbahce SK
۴
۰
Racing Club Strasbourg
Finished
۲۰:۰۰
FC Luzern
۰
۰
VfB Stuttgart
Finished
۱۶:۳۰
AS Monaco
۱
۱
Cercle Brugge KSV
Finished
۱۲:۰۰
SL Benfica
۲
۰
Celta de Vigo
inprogress
۲۱:۳۰
BSC Young Boys Bern
۱
۳
FC Wil 1900
Finished
۱۹:۳۰
Feyenoord Rotterdam
۳
۱
Racing Genk
Finished
۱۴:۳۰
Servette Geneve FC
۱
۲
Etoile Carouge FC
Finished
۱۹:۳۰
FC Lugano
۳
۱
AC Parma
Finished
۲۰:۳۰
Panathinaikos
۱
۰
AEK Larnaca
inprogress
۲۱:۳۰
FC Vaduz
۰
۱
FC St. Gallen
Finished
۱۵:۳۰
Chesterfield
۰
۳
Nottingham Forest
Finished
۱۷:۳۰
Gillingham
۰
۰
Millwall
Finished
۱۵:۳۰
AC Dukla Praha
۲
۱
Slavia Prague B
Finished
۱۹:۳۰
PFC Levski Sofia
۲
۲
Maccabi Netanya
Finished
۲۰:۳۰
Penzugyor
۱
۲
Hatvan
Finished
۱۱:۳۰
NK Gorica
۳
۰
NK Lokomotiva Zagreb
Finished
۱۱:۳۰
SV Waldhof 07 Mannheim
۱
۱
Ujpest FC
Finished
۱۲:۳۰
York City FC
۱
۲
Sheffield United FC
Finished
۱۵:۰۰
AZ Alkmaar
۸
۰
Excelsior Rotterdam
Finished
۱۵:۳۰
Bath City
۰
۱
Bristol Rovers
Finished
۱۷:۳۰
1. FC Koln
۳
۱
Kickers Offenbach
Finished
۱۵:۳۰
FC Nurnberg
۱
۱
TSV 1860 Munchen
Finished
۱۷:۰۰
Zeleznicar Pancevo
۱
۳
Trabzonspor
Finished
۱۹:۰۰
Dynamo Ceske Budejovice
۴
۲
SV Ried
Finished
۱۹:۳۰
MTK Budapest
۴
۳
Budapest Honved FC
Finished
۱۹:۳۰
Kryvbas Krivyi
۲
۲
Sabah FK
Finished
۲۰:۰۰
Unicov
۱
۲
Prostejov
Finished
۱۱:۴۵
Sparta Rotterdam
۱
۱
ADO Den Haag
Finished
۱۵:۳۰
FSV Zwickau
۱
۶
Hertha BSC Berlin
Finished
۱۶:۳۰
Workington AFC
۰
۰
Carlisle United
Finished
۱۷:۳۰
Stevenage Borough
۲
۲
Watford FC
Finished
۱۷:۳۰
FC Red Bull Salzburg
۲
۲
AC Sparta Praha
Finished
۱۷:۳۰
AFC Hornchurch
۱
۵
Bromley
Finished
۱۷:۳۰
Gateshead
۲
۱
Sunderland
Finished
۱۹:۳۰
BKV Elore
۲
۰
Kelen SC
Finished
۱۱:۳۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
۳
۰
FK Inter Bratislava
Finished
۱۲:۰۰
Brondby I.F.
۰
۰
Royal Antwerp FC
Finished
۱۴:۳۰
SC Amiens
۰
۱
FC Chambly Thelle
Finished
۱۶:۳۰
Armagh City
۱
۳
Dungannon Swifts
Finished
۱۶:۳۰
FC Schalke 04
۲
۲
Dynamo Kiev
Finished
۱۷:۳۰
Arka Gdynia
۲
۲
Olimpia Grudziadz
Finished
۱۸:۳۰
Telstar
۲
۲
Quick Boys
Finished
۱۹:۰۰
NK Domzale
۳
۱
ND Gorica
Finished
۱۹:۳۰
US St. Malo
۳
۳
Stade Rennes FC
Finished
۱۹:۳۰
Primorje Ajdovscina
۱
۲
Budafoki MTE-Ujbuda
Finished
۱۹:۳۰
OFK Belgrade
۲
۲
OFK Vrsac
Finished
۲۰:۰۰
FC Liefering
۴
۰
Lommel United
Finished
۲۰:۳۰
FC PAOK Thessaloniki
۱
۲
SBV Vitesse
Finished
۲۰:۳۰
Komarom VSE
۱
۳
KFC Komarno
Finished
۱۱:۳۰
SK Kladno
۲
۰
SK Benatky nad Jizerou
Finished
۱۱:۳۰
Radomlje
۳
۳
Aluminij
Finished
۱۱:۳۰
MKS Czarni Polaniec
۲
۳
Star Starachowice
Finished
۱۲:۰۰
FC Stade Lausanne Ouchy
۲
۲
FC Besa Biel/Bienne
Finished
۱۲:۳۰
KSZO Ostrowiec
۱
۱
Siarka Tarnobrzeg
Finished
۱۲:۳۰
PSV Eindhoven
۱
۱
Club Brugge KV
Finished
۱۴:۳۰
Aberystwyth Town FC
۰
۱
Llanelli AFC
Finished
۱۵:۰۰
1.FC Schweinfurt 05
۱
۱
Barockstadt Fulda-Lehnerz
Finished
۱۵:۳۰
Ratinger Spvg
۲
۱
Finnentrop / Bamenohl
Finished
۱۶:۳۰
Cleethorpes Town
۰
۲
Grimsby Town
Finished
۱۶:۳۰
FC Rukh Lviv
۱
۳
NK Osijek
Finished
۱۶:۳۰
FC Graffin Vlasim
۱
۱
TJ Sokol Zapy
Finished
۱۷:۰۰
FC St. Pauli
۳
۱
Bremer SV
Finished
۱۷:۰۰
FC Eindhoven
۰
۱
Al-Rayyan
Finished
۱۷:۳۰
Witton Albion
۱
۳
Radcliffe Borough
Finished
۱۷:۳۰
SV Darmstadt 98
۵
۱
FC Swift Hesperange
Finished
۱۷:۳۰
Austria Klagenfurt
۱
۱
FC Koper
Finished
۱۸:۳۰
VfB Lubeck
۲
۵
Hamburger SV
Finished
۱۸:۳۰
Dunkerque
۰
۰
Feignies Aulnoye
Finished
۱۸:۳۰
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
۰
۰
Beroe Stara Zagora
Finished
۱۹:۳۰
Kremser SC
۲
۰
SK Vorwarts Steyr
Finished
۲۰:۳۰
Jaibos Tampico Madero
۱
۰
Alebrijes Oaxaca
inprogress
۲۲:۰۰
Erzsebeti SMTK
۴
۱
Dorogi FC
Finished
۱۱:۳۰
SV Lafnitz
۲
۲
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
Finished
۱۲:۰۰
FK Austria Wien
۱
۰
FC Trinity Zlín
Finished
۱۲:۳۰
Termalica BB Nieciecza
۲
۰
ZKS Stal Stalowa Wola
Finished
۱۲:۳۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
۵
۳
Legia Warsaw II
Finished
۱۲:۳۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala
۶
۰
MSK Fomat Martin
Finished
۱۲:۳۰
Chrobry Glogow
۲
۰
KKS 1925 Kalisz
Finished
۱۳:۳۰
Cardiff City FC
۳
۱
KV Kortrijk
Finished
۱۴:۳۰
AFC Sudbury
۰
۰
Felixstowe & Walton United FC
Finished
۱۴:۳۰
FC Den Bosch
۱
۰
PSV U21
Finished
۱۴:۳۰
Giessen Teutonia
۰
۱
SF Siegen 1899
Finished
۱۵:۰۰
Heracles Almelo
۱
۱
FC Verbroedering Dender EH
Finished
۱۵:۳۰
VfB Stuttgart II
۱
۲
1. FC Saarbrucken
Finished
۱۵:۳۰
TSV Kornburg
۰
۰
TSV 1896 Rain am Lech
Finished
۱۵:۳۰
Helsingborgs IF
۲
۰
Koge
Finished
۱۵:۳۰
RKC Waalwijk
۲
۴
Oud-Heverlee Leuven
Finished
۱۶:۰۰
BSC Young Boys Bern
۱
۰
FC Aarau
Finished
۱۶:۳۰
TSV Hartberg
۱
۱
FC Spartak Trnava
Finished
۱۶:۳۰
Polonia Bytom
۴
۰
LKS Goczalkowice Zdroj
Finished
۱۶:۳۰
Auchinleck Talbot FC
۲
۰
Tranent Juniors
Finished
۱۶:۳۰
Bangor
۱
۴
Linfield FC
Finished
۱۶:۳۰
FK Jablonec nad Nisou 97
۴
۱
Sparta Prague B
Finished
۱۶:۳۰
FSV Hollenbach
۳
۱
SGV Freiberg
Finished
۱۶:۳۰
Buckley Town
۱
۱
Newtown AFC
Finished
۱۷:۰۰
Ammanford AFC
۱
۰
Cardiff Metropolitan University F.C.
Finished
۱۷:۰۰
Chichester City FC
۱
۲
Worthing FC
Finished
۱۷:۳۰
SC Paderborn 07
۵
۰
Birmingham City FC
Finished
۱۷:۳۰
Haringey Borough
۲
۳
Cheshunt FC
Finished
۱۷:۳۰
Farnborough FC
۳
۱
Sutton United FC
Finished
۱۷:۳۰
NEC Nijmegen
۱
۲
Standard Liege
Finished
۱۷:۳۰
Ware FC
۲
۳
Royston Town
Finished
۱۷:۳۰
Northampton Town
۰
۳
Norwich City FC
Finished
۱۷:۳۰
Pogon Szczecin
۳
۰
MKP Kotwica Kolobrzeg
Finished
۱۷:۳۰
SKN St. Polten
۰
۱
Ujpest FC
Finished
۱۷:۳۰
Mickleover Sports
۲
۲
Belper Town
Finished
۱۷:۳۰
Warrington Town
۳
۰
Rochdale
Finished
۱۷:۳۰
Boldmere St Michaels
۳
۱
Rushall Olympic
Finished
۱۷:۳۰
AFC Ajax
۲
۱
Glasgow Rangers FC
Finished
۱۷:۳۰
Harrogate Town
۲
۳
Huddersfield Town
Finished
۱۷:۳۰
SK Rapid Wien
۳
۲
Debreceni VSC
Finished
۱۸:۰۰
Neuchatel Xamax FC
۰
۳
Lausanne-Sports
Finished
۱۸:۳۰
FC Astoria Walldorf
۱
۷
TSG 1899 Hoffenheim
Finished
۱۸:۳۰
EA Guingamp
۱
۲
Le Mans FC
Finished
۱۸:۳۰
SC Rheindorf Altach
۱
۰
Grasshopper Club Zurich
Finished
۱۹:۰۰
SV Meerssen 1918
۰
۵
MVV Maastricht
Finished
۱۹:۳۰
FC Stadlau
۰
۴
Wiener Viktoria
Finished
۱۹:۳۰
NK Olimpija Ljubljana
۳
۰
FC CSKA 1948
inprogress
۲۰:۳۰
Udinese Calcio
۵
۰
NK Bilje
inprogress
۲۰:۳۰
MSK Tesla Stropkov
۰
۳
FK Humenne
Finished
۱۰:۳۰
CS Dacia Mioveni
۰
۰
Viitorul Targu Jiu
Finished
۱۱:۰۰
GKS Belchatow
۲
۳
Skra Czestochowa
Finished
۱۱:۳۰
NK Varazdin
۱
۰
Campionii FC Arges
Finished
۱۲:۰۰
UFC SV Hallwang
۰
۰
Hallein
Cancelled
۱۲:۰۰
FC Pisek
۰
۳
FK Pribram
Finished
۱۲:۰۰
FK Usti nad Labem
۱
۴
SK Slovan Varnsdorf
Finished
۱۲:۰۰
FK Teplice B
۱
۱
FK Admira Praha
Finished
۱۲:۰۰
GKS Wikielec
۳
۰
Stomil Olsztyn
Finished
۱۲:۳۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
۲
۱
FC Slovan Rosice
Finished
۱۲:۳۰
SFC Opava
۱
۱
Trinec
Finished
۱۲:۳۰
Polonia Bytom
۲
۱
MKS Kluczbork
Finished
۱۲:۳۰
Lugano II
۱
۱
FC Collina d'Oro
Finished
۱۲:۳۰
NK Nafta Lendava
۳
۳
Zalaegerszegi TE
Finished
۱۲:۳۰
FC Utrecht Reserves
۳
۳
FC Oss / Top Oss
Finished
۱۲:۳۰
KS Gornik Zabrze
۱
۰
FC Kosice
Finished
۱۲:۳۰
Gyirmot
۰
۱
Bicskei TC
Finished
۱۲:۳۰
FK Hodonín
۱
۳
SK Slovan Bratislava B
Finished
۱۲:۳۰
SK Sturm Graz
۳
۱
FC Midtjylland
Finished
۱۳:۰۰
Jadran Dekani
۰
۱
MOL Fehervar FC
Finished
۱۳:۰۰
Hobro
۱
۱
Aarhus Fremad
Finished
۱۳:۳۰
Akademisk Boldklub Gladsaxe
۳
۰
FA 2000
Finished
۱۳:۳۰
Olimpia Elblag
۱
۱
Elana Torun
Finished
۱۳:۳۰
SV Wacker Burghausen
۱
۱
SpVgg Unterhaching
Finished
۱۳:۳۰
SC Paderborn 07 II
۲
۱
KSV Hessen Kassel
Finished
۱۳:۳۰
Rekord Bielsko-Biala
۲
۰
TS Wisla Krakow
Finished
۱۳:۳۰
Chojniczanka Chojnice
۱
۱
Blekitni Stargard
Finished
۱۳:۳۰
LKS Lodz II
۰
۱
Slask Wroclaw II
Finished
۱۳:۳۰
Stabaek
۳
۳
Sogndal IL
Finished
۱۴:۳۰
FC Tatabanya
۱
۱
Tiszakecskei LC
Finished
۱۴:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf II
۱
۱
SV Werder Bremen II
Finished
۱۴:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf II
-
-
SV Werder Bremen
Cancelled
۱۴:۳۰
Charlton Athletic FC
۳
۱
Goztepe AS Izmir
Finished
۱۴:۳۰
AaB Aalborg
۱
۴
Viborg FF
Finished
۱۵:۰۰
BK Frem
۳
۰
BK Avarta
Finished
۱۵:۰۰
BW Hohen Neuendorf
۰
۱
Lichtenberg 47
Finished
۱۵:۰۰
Bonner SC
۱
۱
MSV Duisburg
Finished
۱۵:۳۰
IK Oddevold
۴
۱
Orgryte IS
Finished
۱۵:۳۰
TSV Schwaben Augsburg
۰
۳
FC Augsburg
Finished
۱۵:۳۰
Winterton Rangers
۰
۱
Scunthorpe United
Finished
۱۵:۳۰
Sportfreunde Baumberg
۲
۰
SG Unterrath
Finished
۱۵:۳۰
1. FSV Mainz 05 II
۱
۳
FC Wurzburger Kickers
Finished
۱۵:۳۰
Bayern Alzenau
۱
۴
FSV Frankfurt
Finished
۱۵:۳۰
FC Zwolle
۱
۲
AC Horsens
Finished
۱۵:۳۰
FC Hansa Rostock
۱
۳
Randers FC
Finished
۱۶:۰۰
MFK Skalica
۰
۲
MFK Karvina
Finished
۱۶:۰۰
FC Dordrecht
۴
۲
Willem II Tilburg
Finished
۱۶:۰۰
RAAL La Louviere
۳
۲
Boulogne
Finished
۱۶:۰۰
Turkgucu Munchen
۲
۰
SC Imst
Finished
۱۶:۳۰
1.FC Dynamo Dresden
۲
۱
FC Viktoria 1889 Berlin
Finished
۱۶:۳۰
Sporting Hasselt
۳
۱
Club Brugge II
Finished
۱۶:۳۰
FC Groningen
۱
۰
FC Rot-Weiss Erfurt
Finished
۱۶:۳۰
Mossley
۰
۱
Halifax Town
Finished
۱۶:۳۰
Accrington Stanley
۱
۴
Wigan Athletic
Finished
۱۶:۳۰
BSV Eintracht Mahlsdorf
۱
۴
SV Babelsberg 03
Finished
۱۶:۳۰
Basingstoke Town LFC
۲
۱
Brighton and Hove Albion
Finished
۱۶:۳۰
Trefelin
۰
۲
Haverfordwest County
Finished
۱۷:۰۰
MKS Cracovia Krakow
۰
۱
SK Sigma Olomouc
Finished
۱۷:۰۰
Binfield
۰
۷
Maidenhead United
Finished
۱۷:۳۰
Ashford Town (Middx) LFC
۵
۲
Hampton & Richmond Borough
Finished
۱۷:۳۰
Tonbridge Angels FC
۱
۳
Chatham Town FC
Finished
۱۷:۳۰
FC Pinzgau Saalfelden
۱
۱
SV Grodig
Finished
۱۷:۳۰
Leek Town
۰
۰
Buxton
Finished
۱۷:۳۰
Macclesfield FC
۲
۰
Blackburn Rovers U21
Finished
۱۷:۳۰
Oldham Athletic
۱
۰
Stockport
Finished
۱۷:۳۰
FC Banik Ostrava
۳
۱
FC Dukla Banska Bystrica
Finished
۱۷:۳۰
Aveley
۰
۰
Billericay Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Eastbourne Borough FC
۱
۱
Hashtag United FC
Finished
۱۷:۳۰
FK Kaluga
۲
۲
FK Dinamo Bryansk
Finished
۱۷:۳۰
Hearts Of Midlothian FC
۱
۲
Leyton Orient
Finished
۱۷:۳۰
Maldon & Tiptree
۰
۲
Colchester United
Finished
۱۷:۳۰
MSK Zilina
۱
۵
SK Slavia Prague
Finished
۱۷:۳۰
Matador Puchov
۴
۰
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۷:۳۰
FC United of Manchester
۰
۳
Barrow FC
Finished
۱۷:۳۰
Brackley Town FC
۱
۱
Shrewsbury Town
Finished
۱۷:۳۰
Newcastle Town
۰
۵
Crewe Alexandra
Finished
۱۷:۳۰
KKS Lech Poznan
۰
۲
FK Teplice
Finished
۱۷:۳۰
Macva Sabac
۰
۰
Radnicki Sremska Mitrovica
Finished
۱۸:۰۰
FC Einheit Rudolstadt
۰
۳
FC Carl Zeiss Jena
Finished
۱۸:۰۰
FK Lokomotiv Moscow
۳
۴
FK Rubin Kazan
Finished
۱۸:۰۰
FC Slovacko
۴
۱
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۸:۳۰
Vyskov
۰
۰
Povazska Bystrica
Finished
۱۸:۳۰
ZKS Stal Stalowa Wola
۳
۰
Bron Radom
Finished
۱۸:۳۰
NK Emmi Bistrica
۰
۳
Campionii FC Arges
Finished
۱۸:۳۰
Karlsruher SC
۱
۰
HNK Rijeka
Finished
۱۸:۳۰
SV Kapfenberg
۱
۴
Grazer AK 1902
Finished
۱۸:۳۰
Panetolikos FC
۰
۲
Levadiakos
Finished
۱۹:۰۰
Tekstilac Odzaci
۱
۱
IMT Novi Belgrade
Finished
۱۹:۳۰
TSV Steinbach
۰
۰
Eintracht Hohkeppel
Finished
۱۹:۳۰
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
۲
۱
PFC Litex Lovech
Finished
۱۹:۳۰
FK Indjija
۰
۰
FK Smederevo
Finished
۱۹:۳۰
FK Fakel Voronezh
۲
۲
FC Rostov
Finished
۱۹:۳۰
FK Sloboda Uzice
۱
۰
Mladost Novi Sad
Finished
۲۰:۰۰
CSKA Moscow
۲
۲
FK Akhmat Grozny
Finished
۲۰:۰۰
PFC Cherno More Varna
۲
۰
Dobrudzha Dobrich
Finished
۲۰:۱۵
PFC Lokomotiv Sofia
۱
۰
PFC Montana 1921
Finished
۲۰:۳۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Independiente Petrolero
۰
۰
Guabira Santa Cruz
Finished
۰۱:۳۰
Always Ready
۱
۱
Real Tomayapo
Finished
۰۳:۳۰
San Antonio Bulo Bulo
-
-
Oriente Petrolero
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Egypt Premier League
National Bank
۱
۱
Smouha
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Serie B
Botafogo SP
۰
۱
Amazonas FC
Finished
۰۳:۳۰
Sport Club do Recife
-
-
America Mineiro MG
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Novorizontino SP
۱
۰
Guarani FC De Campinas
inprogress
۲۲:۰۰
AA Ponte Preta
۴
۲
Mirassol FC
Finished
۰۱:۳۰
Paysandu
۲
۱
Ceara SC CE
Finished
۰۴:۰۰
  Japan J3 League
Omiya Ardija
۱
۰
Kamatamare Sanuki
Finished
۱۳:۳۰
Vanraure Hachnohe FC
۱
۰
Gainare Tottori
Finished
۱۲:۳۰
Nagano Parceiro
۰
۰
Grulla Morioka
Finished
۱۲:۳۰
FC Gifu
۱
۱
Nara Club
Finished
۱۳:۳۰
Kataller Toyama
۳
۰
F.C. Ryukyu
Finished
۱۲:۳۰
Yokohama S.C.C
۲
۱
Fukushima United FC
Finished
۱۲:۳۰
SC Sagamihara
۱
۰
Azul Claro Numazu
Finished
۱۲:۳۰
  Uruguay Primera Division
Deportivo Maldonado
۱
۱
Racing Club de Montevideo
Finished
۰۱:۳۰
Rampla Juniors
۳
۲
Liverpool FC Montevideo
Finished
۱۹:۰۰
Danubio
۰
۳
Club Nacional de Montevideo
inprogress
۲۱:۳۰
  Chile Copa Chile
Union Espanola
۰
۵
Magallanes
Finished
۲۰:۰۰
Cobreloa Calama
۰
۲
Deportes Iquique
Finished
۰۳:۳۰
  Sweden Allsvenskan
Mjallby AIF
۲
۱
Malmo FF
Finished
۱۶:۳۰
IK Sirius FK
۳
۱
GAIS
Finished
۱۹:۰۰
  Chile Primera B
Deportes Temuco
-
-
San Marcos de Arica
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Copa do Brasil
EC Juventude
-
-
Internacional RS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  United States USL Championship
Hartford Athletic
۲
۲
Charleston Battery
Finished
۰۳:۰۰
Detroit City FC
-
-
Memphis 901 FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
El Paso Locomotive FC
۰
۲
Las Vegas Lights
Finished
۰۴:۳۰
  Estonia Meistriliiga
JK Trans Narva
۲
۲
JK Nomme Kalju
Finished
۱۷:۳۰
Parnu JK Vaprus
۲
۰
JK Nomme United
Finished
۱۵:۰۰
  Argentina Primera B Metropolitana
Deportivo Armenio
۰
۰
CA Los Andes
inprogress
۲۱:۳۰
CS Dock Sud
۱
۱
San Martin De Burzaco
inprogress
۲۱:۳۰
  World Friendly International Matches Women
Paraguay (W)
۱
۴
Chile (W)
Finished
۰۱:۳۰
Botswana (W)
۰
۰
Tanzania (W)
Finished
۱۹:۳۰
USA (W)
-
-
Mexico (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Japan (W)
۴
۰
Ghana (W)
Finished
۰۹:۵۰
New Zealand (W)
۱
۱
Zambia (W)
Finished
۱۶:۳۰
Argentina (W)
۱
۱
Uruguay (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Chile Segunda Division
CSD San Antonio Unido
۳
۲
Concon National
Finished
۰۰:۳۰
Provincial Ovalle
۱
۲
Puerto Montt
Finished
۱۹:۳۰
Provincial Osorno
-
-
Deportes Concepcion
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Canada Premier League
Vancouver Langley FC
۰
۳
Atletico Ottawa
Finished
۰۵:۳۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Salisbury Utd Reserves
۱
۴
Cumberland United Reserves
Finished
۰۶:۴۵
West Adelaide Reserves
۵
۱
Sturt Lions Reserves
Finished
۰۶:۳۰
West Torrens Birkalla Reserves
۳
۰
Adelaide Blue Eagles Reserves
Finished
۰۶:۱۵
Western Strikers Reserves
۱
۲
Adelaide Cobras Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Fulham United Reserves
۲
۲
Adelaide Victory Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Vipers Reserves
۴
۷
Playford City Patriots Reserves
Finished
۰۷:۱۵
  Republic of Korea K-League 2
Cheonan City
۱
۲
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۴:۰۰
Jeonnam Dragons
۳
۲
Chungnam Asan
Finished
۱۳:۳۰
Cheongju City FC
۲
۱
Ansan Greeners
Finished
۱۴:۰۰
  Africa CECAFA Club Cup
Al-Hilal Omdurman
۵
۰
Red Arrows
Finished
۱۸:۳۰
Gor Mahia
۱
۱
AS Ali Sabieh (ASAS)
inprogress
۲۱:۳۰
  Latvia Latvia Cup
JDFS Alberts
۱
۲
AFA Olaine
Finished
۱۹:۳۰
Rigas Futbola Skola
۲
۱
BFC Daugava Daugavpils
inprogress
۲۰:۳۰
Beitar/Riga Mariners
۰
۴
FS Metta/Lu
Finished
۱۸:۳۰
Marupe
۱
۴
FK Auda
Finished
۱۸:۳۰
FK Ventspils
۰
۳
Riga FC
Finished
۱۹:۳۰
  Uruguay Segunda B Nacional
Sportivo Bella Italia
۰
۲
Paysandu FC
inprogress
۲۱:۳۰
Huracan F.C.
۰
۱
Palermo Rocha FC
inprogress
۲۱:۳۰
CA Bella Vista
۱
۱
Central Espanol FC
Finished
۱۷:۳۰
CD Parque del Plata
۰
۱
Club Atletico Artigas
inprogress
۲۱:۳۰
CA Lito
۰
۱
Canadian SC
inprogress
۲۱:۳۰
CA Basanez
۰
۳
Villa Teresa
Finished
۱۶:۳۰
Salus
۲
۲
Villa Espanola
Finished
۱۷:۳۰
Deportivo Colonia
۱
۱
Potencia
inprogress
۲۱:۳۰
  China Jia League
Heilongjiang Ice City FC
۰
۰
Chongqing Tongliang Long
Finished
۱۱:۳۰
Nanjing Fengfan
۰
۲
Yunnan Yukun FC
Finished
۱۵:۰۰
Dalian Young Boy FC
۲
۰
Suzhou Dongwu
Finished
۱۴:۳۰
Shanghai Jiading Huilong F.C.
۳
۱
Jiangxi Lushan F.C.
Finished
۱۵:۰۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
America MG U20
۲
۳
Cruzeiro EC U20
Finished
۱۶:۳۰
Contagem U20
۴
۱
Ipatinga FC U20
Finished
۱۶:۳۰
  Japan J2 League
Kagoshima United
۱
۱
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۱۳:۳۰
Fujieda MYFC
۰
۱
Ehime FC
Finished
۱۳:۳۰
  Peru Liga 1 - Clasura
Deportivo Garcilaso
۱
۰
Utc de Cajamarca
Finished
۰۳:۳۰
Comerciantes Unidos
۱
۲
Cienciano Cusco
inprogress
۲۱:۳۰
  Singapore Premier League
Balestier Khalsa FC
۲
۴
Lion City Sailors FC
Finished
۱۳:۳۰
Tampines Rovers FC
۳
۰
Brunei Dpmm FC
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Carioca U20
Volta Redonda U20
۰
۱
Madureira RJ U20
inprogress
۲۱:۱۵
Fluminense RJ U20
۳
۱
Atletica Portuguesa RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
Vasco da Gama U20
۱
۱
Bangu U20
Finished
۱۶:۳۰
Flamengo RJ U20
۳
۲
Botafogo RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
Nova Iguacu U20
۴
۱
Boavista RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
  Iceland 1. Deild
Dalvik/Reynir
۰
۰
UMF Njardvik
Finished
۱۷:۳۰
Afturelding Mosfellsbaer
۰
۳
Thor Akureyri
Finished
۱۹:۳۰
  Finland Ykkonen
PK Keski-Uusimaa
۴
۵
KPV Kokkola
Finished
۱۶:۳۰
FC Jazz Pori
۳
۱
OLS
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Primera Nacional
Brown de Adrogue
۰
۱
Almagro
inprogress
۲۱:۳۰
Gimnasia Mendoza
۰
۰
Atletico de Rafaela
inprogress
۲۱:۳۰
Chacarita Juniors
۰
۴
Quilmes Atletico Club
inprogress
۲۰:۴۰
Deportivo Moron
۱
۰
CA Chaco For Ever
Finished
۱۸:۳۵
CA Estudiantes Caseros
۱
۰
Talleres Remedios Escalada
inprogress
۲۱:۳۰
CA All Boys
۰
۰
Club Atletico Alvarado
inprogress
۲۲:۰۰
Temperley
-
-
CA Defensores de Belgrano
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
  Australia Tasmania National Premier League U21
Launceston City U21
۴
۲
South Hobart U21
Finished
۰۸:۰۰
Glenorchy Knights U21
۰
۱۲
Devonport City U21
Finished
۰۷:۴۵
Clarence Zebras U21
۵
۱
Riverside Olympic U21
Finished
۰۵:۴۵
  Saint Kitts And Nevis SKNFA Premier League
Conaree United
۱
۱
Garden Hotspurs FC
Finished
۰۳:۳۰
  Mexico U23 League
Club Tijuana U23
۱
۰
Chivas Guadalajara U23
Finished
۰۳:۱۵
Club Necaxa U23
۰
۳
Puebla U23
Finished
۱۸:۳۰
Toluca U23
۱
۱
Juarez FC U23
Finished
۱۸:۳۰
Monterrey U23
۱
۲
Cruz Azul U23
Finished
۱۸:۳۰
Santos Laguna U23
۰
۱
Unam Pumas U23
inprogress
۲۰:۳۰
Club Leon U23
۱
۱
Pachuca U23
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Serie D
Serra FC ES
۱
۲
Nova Iguacu FC
Finished
۰۲:۳۰
Sergipe SE
-
-
EC Jacuipense
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Ipora EC
۱
۰
Real Brasilia
inprogress
۲۱:۳۰
Santa Cruz de Natal
۲
۱
Iguatu CE
inprogress
۲۱:۳۰
Portuguesa RJ
-
-
Real Noroeste Capixaba FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Inter de Limeira
-
-
Costa Rica EC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Petrolina SFC
-
-
ASA (Agremiação Sportiva Arapiraquense)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
River AC
-
-
Maranhao MA
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CA Patrocinense
-
-
Santo Andre
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Atletico Cearense
-
-
America RN (Rio Grande do Norte)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Juazeirense
-
-
Retro FC Brasil
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Australia NPL Victoria U23
Manningham Utd Blues U23
۴
۳
Moreland City U23
Finished
۰۶:۱۵
Avondale U23
۱
۲
Oakleigh Cannons U23
Finished
۰۵:۳۰
Green Gully U23
۴
۳
South Melbourne U23
Finished
۰۹:۰۰
Dandenong Thunder U23
۵
۱
Port Melbourne U23
Finished
۱۰:۰۰
  Peru Campeonato Nacional Women
Deportivo Municipal (W)
۱
۱
Universidad Cesar Vallejo (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Malaysia Super League
Perak
۰
۲
Penang FC
Finished
۱۶:۳۰
Pahang
۰
۲
Negeri Sembilan
Finished
۱۳:۰۰
Sabah FC
۱
۳
Johor Darul Takzim FC
Finished
۱۵:۴۵
  Iraq Iraqi Premier League
Amanat Baghdad SC
۲
۲
Al Naft
Finished
۱۷:۳۰
Al-Najaf
۲
۰
Al Minaa
Finished
۲۰:۰۰
Al Talaba FC
۱
۱
Zakho
Finished
۲۰:۰۰
Naft Al-Basra SC
۲
۰
Al Kahraba Club
Finished
۱۷:۳۰
Karbala FC
۱
۱
Al Qasim SC
Finished
۱۷:۳۰
  Mali League Women
Amazones C5 (W)
۲
۰
USFAS (W)
Finished
۱۹:۳۰
AS Police Bamako (W)
۰
۰
AS Mande (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
SJK Akatemia II
۱
۲
Jakobstads Bollklubb
Finished
۱۹:۳۰
Kuopion Elo 1919
۰
۲
TP 47 Tornio
Finished
۱۶:۳۰
GBK Kokkola
۳
۲
Narpes Kraft
Finished
۱۶:۳۰
OTP
۶
۲
OPS Oulu
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Paulista Serie B
Manthiqueira SP U23
۱
۰
Inter Bebedouro SP U23
inprogress
۲۱:۳۰
Maua SP U23
۱
۰
Tupa U23
inprogress
۲۱:۳۰
Aracatuba U23
۰
۰
Sao Carlos FC U23
inprogress
۲۱:۳۰
Colorado Caieiras SP U23
۰
۱
Mauaense SP U23
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Carioca 2
Marica RJ
۰
۰
Resende FC
inprogress
۲۱:۱۵
Olaria AC
۲
۰
CEAC Araruama RJ
inprogress
۲۱:۱۵
AD Cabofriense
۰
۱
Duque de Caxias
inprogress
۲۱:۱۵
FC Petropolis Goncalense
۰
۰
Artsul Futebol Clube
inprogress
۲۱:۱۵
  Malawi Super League
Creck SC
۱
۰
Bangwe All Star
Finished
۱۶:۰۰
Mighty Wanderers
۱
۲
Moyale Barracks
Finished
۱۶:۰۰
Mighty Tigers
۲
۳
MAFCO
Finished
۱۶:۰۰
Karonga United
۳
۰
FOMO FC
Finished
۱۶:۰۰
  Argentina Primera A Women
Social Atletico Television (W)
۲
۰
UAI Urquiza (W)
inprogress
۲۱:۳۰
CA Estudiantes Caseros (W)
۳
۳
Gimnasia Y Esgrima La Plata (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Peru Liga 2
Juan Pablo II College
۰
۱
Molinos El Pirata
inprogress
۲۱:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Club Oriental
۱
۱
Cerrito CS
inprogress
۲۱:۳۰
Plaza Colonia
۰
۱
Juventud Piedras
inprogress
۲۱:۳۰
Uruguay Montevideo
۰
۰
Sud America
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Cearense U20
Juventus CE U20
۰
۲
Sao Gerardo U20
inprogress
۲۱:۳۰
Floresta EC U20
۰
۰
Itarema U20
inprogress
۲۱:۳۰
Fortaleza EC U20
۲
۰
Caucaia EC CE U20
inprogress
۲۱:۳۰
Alianca CE U20
۰
۰
CEFAT Tirol U20
inprogress
۲۱:۳۰
АЕ Tiradentes U20
۲
۱
Ceara U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Kazakhstan Premier League
FC Shakhter Karagandy
۰
۰
Zhetysu Taldykorgan
Finished
۱۶:۳۰
Kaisar Kyzylorda
۲
۱
Elimai FC
Finished
۱۸:۳۰
Kaisar Kyzylorda
۲
۱
Yelimay Semey
Finished
۱۸:۳۰
  Iceland 2. Deild
Volsungur
۱
۰
Vikingur Olafsvik
Finished
۱۹:۳۰
Throttur Vogum
۲
۳
Knattspyrnufelag Austfjarda
Finished
۱۷:۳۰
Hottur/Huginn
۱
۳
Haukar Hafnarfjordur
Finished
۱۷:۳۰
  Malaysia Liga A1
Machan FC
۲
۰
Kuala Lumpur Rovers
Finished
۱۱:۴۵
Imigresen FC
۳
۱
Putrajaya Athletic FC
Finished
۱۲:۱۵
Melaka United
۳
۱
Harini KS FC
Finished
۱۶:۱۵
  Australia Capital Territory NPL 2
Australian National University FC
۳
۲
Wagga City Wanderers FC
Finished
۰۷:۴۵
West Canberra Wanderers FC
۱
۶
Belconnen United
Finished
۰۶:۳۰
Brindabella Blues FC
۱
۱
Canberra Juventus
Finished
۰۸:۳۰
Canberra White Eagles FC
۰
۰
Queanbeyan City FC
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Queensland
Redlands United
۰
۰
Gold Coast United
Finished
۱۱:۳۰
Rochedale Rovers
۰
۱
Brisbane Olympic FC
Finished
۱۱:۴۵
Brisbane Wynnum Wolves FC
۱
۰
Brisbane City
Finished
۱۱:۴۵
Queensland Lions SC
۱
۲
Moreton City Excelsior FC
Finished
۱۲:۳۰
  United States USL League Two
Wake FC
۱
۱
West Virginia United
Finished
۰۲:۳۰
Ann Arbor
۱
۰
Lansing City
Finished
۰۲:۳۰
Brave SC
۳
۱
Inter Gainesville
Finished
۰۲:۳۰
Minneapolis City SC ESL2
۲
۱
Thunder Bay Chill
Finished
۰۳:۳۰
West Seattle Junction
۲
۲
Midlakes United
Finished
۰۵:۳۰
Lane United FC
۳
۲
FC Olympia
Finished
۰۵:۳۰
BALLARD FC
۱
۰
United Pdx
Finished
۰۵:۳۰
A.C. Connecticut
-
-
Pathfinder FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Union Macomb
۱
۱
Oakland FC
Finished
۰۱:۳۰
Arizona Arsenal SC
۳
۳
Coachella FC
Finished
۰۴:۳۰
  New Zealand Central Premier League
Waterside Karori
۲
۴
Western Suburbs
Finished
۰۴:۰۰
Petone
۰
۹
Miramar Rangers
Finished
۰۶:۳۰
Wellington Olympic
۸
۰
Stop Out Sports Club
Finished
۰۷:۱۵
  New Zealand Northern Premier League
Auckland City
۱
۰
East Coast Bays
Finished
۰۶:۳۰
Birkenhead United
۱
۲
Eastern Suburbs Auckland AFC
Finished
۰۹:۰۰
Hamilton Wanderers AFC
۳
۳
Manurewa AFC
Finished
۰۶:۳۰
Tauranga City United
۱
۲
Bay Olympic
Finished
۰۶:۳۰
Auckland United FC
۰
۲
Western Springs AFC
Finished
۰۶:۳۰
Melville United
۱
۲
West Coast Rangers
Finished
۰۶:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Lake Macquarie City Reserves
۲
۴
Cooks Hill United FC Reserve
Finished
۰۷:۳۰
Lambton Jaffas FC Reserves
۱
۵
Charlestown Azzurri Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Maitland FC Reserves
۳
۶
Broadmeadow Magic FC Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Adamstown Rosebud Reserves
۱
۳
Edgeworth Eagles FC Reserves
Finished
۱۰:۰۰
  Dominica Premier League
Promex Harlem United SC
۳
۱
Mahaut Soca Strikers
Finished
۰۲:۰۰
  Australia Northern NSW Premier League
Maitland
۱
۴
Broadmeadow Magic
Finished
۰۸:۰۰
Lake Macquarie City FC
۲
۷
Cooks Hill United
Finished
۰۹:۳۰
Adamstown Rosebud FC
۰
۴
Edgeworth Eagles
Finished
۰۸:۰۰
Lambton Jaffas FC
۲
۱
Charlestown Azzurri
Finished
۰۸:۰۰
  Australia Victoria Premier League 1
Eastern Lions
۰
۲
Kingston City
Finished
۰۸:۳۰
North Geelong Warriors
۲
۳
Bentleigh Greens SC
Finished
۰۸:۳۰
Melbourne City 2
۳
۱
Northcote City
Finished
۰۸:۳۰
Caroline Springs George Cross
۱
۰
Preston Lions
Finished
۱۱:۰۰
  Australia Victoria State League 1
Malvern City
۲
۰
Old Scotch
Finished
۰۸:۳۰
Brandon Park
۱
۲
Eltham Redbacks
Finished
۰۸:۳۰
  Japan Japan Football League
Okinawa SV
۳
۱
Criacao Shinjuku
Finished
۰۹:۳۰
Tochigi City
۱
۰
Reilac Shiga
Finished
۱۲:۳۰
Veertien Mie
۰
۱
Kochi United SC
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Peninsula Power (W)
۱
۱
Brisbane Olympic (W)
Finished
۱۱:۳۰
Robina City FC (W)
۲
۲
SWQ Thunder (W)
Finished
۰۸:۱۵
Eastern Suburbs (W)
۳
۰
Brisbane City (W)
Finished
۱۲:۰۰
  Australia NPL Tasmania
Clarence Zebras
۱
۲
Riverside Olympic
Finished
۰۸:۰۰
Launceston United
۰
۶
Kingborough Lions
Finished
۱۰:۰۰
Launceston City
۴
۲
South Hobart
Finished
۱۰:۱۵
Glenorchy Knights
۴
۰
Devonport City
Finished
۱۰:۰۰
  Finland Ykkosliiga
SJK Akatemia
۳
۰
PK-35 Helsinki
Finished
۱۶:۳۰
FC TPS Turku
۲
۳
SalPa Salo
Finished
۱۶:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Tallinna JK Legion
۲
۱
JK Tulevik Viljandi
Finished
۱۵:۳۰
FC Kuressaare II
۳
۲
Johvi FC Phoenix
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Sarpsborg 08 2
۱
۱
Ullern
Finished
۱۵:۳۰
Mjoendalen 2
۳
۰
Oppsal
Finished
۱۵:۳۰
Flint
۲
۳
Nordstrand
Finished
۱۵:۳۰
  Bhutan Premier League
BFF Academy U19
۰
۵
Paro FC
Finished
۱۵:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
SexyPoxyt
۲
۳
Inter Turku II
Finished
۱۶:۳۰
Ilves II
۲
۱
FC Honka
Finished
۱۹:۰۰
HJS Akatemia
۲
۰
Tampere United
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Brasileiro U20
Gremio RS U20
۲
۱
Corinthians U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Scotland League Cup
Peterhead
۰
۵
Queen's Park
Finished
۱۷:۳۰
Stirling Albion
۰
۳
Raith Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Brechin City
۱
۲
St. Johnstone
Finished
۱۷:۳۰
Stranraer
۱
۳
Ross County
Finished
۱۷:۳۰
Elgin City
۰
۵
Hibernian FC
Finished
۱۷:۳۰
Spartans FC
۰
۳
Dunfermline
Finished
۱۷:۳۰
Motherwell
۳
۰
FC Edinburgh
Finished
۱۷:۳۰
Stenhousemuir
۴
۰
Buckie Thistle
Finished
۱۷:۳۰
Partick Thistle
۳
۲
Montrose
Finished
۱۷:۳۰
Forfar Athletic
۰
۲
FC Livingston
Finished
۱۷:۳۰
Bonnyrigg Rose
۱
۷
Dundee FC
Finished
۱۷:۳۰
Dumbarton
۱
۱
East Kilbride
Finished
۱۷:۳۰
Queen of the South
۰
۳
Aberdeen FC
Finished
۱۹:۴۵
Falkirk FC
۲
۰
Dundee United FC
Finished
۱۷:۳۰
Annan Athletic
۱
۰
Inverness Caledonian Thistle
Finished
۱۷:۳۰
East Fife
۳
۰
Greenock Morton
Finished
۱۷:۳۰
  Macao Elite League
CDF Benfica
۳
۰
Cheng Fung
Finished
۱۴:۳۰
Chao Pak Kei (CPK)
۴
۲
Hang Sai
Finished
۱۶:۳۰
  Peru Reserve League
Cusco FC Reserves
۱
۶
Sporting Cristal Reserves
Finished
۱۹:۰۰
Sport Huancayo Reserves
۴
۱
Deportivo Garcilaso Reserves
Finished
۱۹:۰۰
  Brazil Copa Espirito Santo
Vitoria ES
۰
۰
Rio Branco ES
inprogress
۲۱:۳۰
Desportivo Ferroviaria
-
-
Porto Vitoria
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Brazil Goiano 2
Associacao Esportiva Evangelica
۰
۰
Inhumas Esporte Clube
inprogress
۲۲:۰۰
  Argentina Regional League
San Martin Margarita Belen
۰
۲
CA Regional de Resistencia
inprogress
۲۲:۰۰
Defensores Puerto Vilelas
۰
۰
CA Juventud de Puerto Tirol
inprogress
۲۲:۰۰
  Argentina U20 Championship
Instituto AC Cordoba U20
۱
۰
Newell's Old Boys U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Talleres de Cordoba U20
۲
۰
Barracas Central U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Huracan U20
۰
۱
Independiente Rivadavia U20
Finished
۱۵:۳۰
Rosario Central U20
۰
۱
Lanus U20
Finished
۱۵:۳۰
Union de Santa Fe U20
۱
۴
Velez Sarsfield U20
Finished
۱۵:۳۰
Argentinos Jrs U20
۵
۰
Atletico Tucuman U20
Finished
۱۵:۳۰
Defensa y Justicia U20
۲
۲
CA Platense U20
Finished
۱۵:۳۰
Sarmiento U20
۳
۰
Deportivo Riestra U20
Finished
۱۵:۳۰
Central Cordoba SE U20
۴
۳
San Lorenzo U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Tigre U20
-
-
CA Independiente Avellaneda U20
Finished
۱۵:۳۰
Banfield U20
۰
۱
Gimnasia LP U20
Finished
۱۵:۳۰
Boca Juniors U20
۱
۱
River Plate U20
Finished
۱۵:۳۰
Racing Club U20
۱
۱
Godoy Cruz U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Tigre U20
۱
۳
CA Independiente U20
Finished
۱۵:۳۰
Estudiantes LP U20
۳
۰
Belgrano U20
Finished
۱۵:۳۰
Banfield U20
۰
۱
Gimnasia y Esgrima La Plata U20
Finished
۱۵:۳۰
  Australia South Australia State League 1
Western Strikers SC
۲
۳
Adelaide Cobras
Finished
۰۹:۰۰
Salisbury United
۳
۱
Cumberland United
Finished
۰۹:۰۰
West Adelaide
۲
۱
Sturt Lions
Finished
۰۹:۰۰
Fulham United FC
۳
۰
Adelaide Victory
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Vipers
۱
۶
Playford Patriots
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
Rydalmere Lions U20
۲
۲
Bankstown City Lions U20
Finished
۱۲:۳۰
St George Saints U20
۱
۱
NWS Spirit FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Macarthur Rams U20
۰
۱
UNSW Sydney FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Dunbar Rovers U20
۱
۰
Dulwich Hill U20
Finished
۱۰:۳۰
Hakoah Sydney City East U20
۹
۱
Nepean FC U20
Finished
۱۲:۰۰
Northern Tigers U20
۲
۱
Inter Lions U20
Finished
۱۰:۰۰
Marconi Stallions U20
۲
۰
St George City FA U20
Finished
۱۰:۳۰
Hills United FC U20
۰
۰
Sutherland Sharks U20
Cancelled
۱۰:۳۰
SD Raiders U20
۵
۰
Blacktown Spartans U20
Finished
۱۰:۳۰
Canterbury Bankstown U20
۰
۳
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۱۲:۳۰
APIA Leichhardt Tigers U20
۲
۰
Wollongong Wolves FC U20
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Capital Territory U23
Monaro Panthers U23
۰
۱
Yoogali SC U23
Finished
۰۹:۰۰
Canberra Olympic U23
۰
۴
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۶:۰۰
  Australia Queensland Premier League 2
Souths United
۲
۱
Pine Hills
Finished
۱۱:۳۰
Holland Park Hawks
۲
۲
North Star
Finished
۱۲:۳۰
Magic United TFA
۴
۱
Samford Rangers FC
Finished
۰۹:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Encarnacion FC
۵
۱
Atletico Colegiales
Finished
۰۳:۰۰
Deportivo Recoleta
۲
۰
Club Sportivo Carapegua
Finished
۱۷:۳۰
Guairena FC
۲
۱
Independiente FBC
Finished
۱۷:۳۰
Cristobal Colon Nemby
-
-
Silvio Pettirossi
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Club Sport Colombia
-
-
Cristobal Colon
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Australia Tasmania Super League Women
Launceston United (W)
۲
۲
Kingborough Lions (W)
Finished
۰۵:۳۰
Taroona (W)
۳
۰
Riverside Olympic SC (W)
Finished
۰۸:۰۰
Glenorchy Knights (W)
۰
۶
Devonport Strikers (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Australia Western Australia State League 1 Reserves
Rockingham City FC Reserves
۴
۲
Gosnells City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Murdoch University Melville FC Reserves
۱
۲
Cockburn City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Subiaco Reserves
۴
۲
Mandurah City FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
UWA-Nedlands FC Reserves
۴
۱
Dianella White Eagles Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Gwelup Croatia SC Reserves
۱
۲
Sorrento FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Kingsley Westside Reserves
۳
۰
Joondalup United Reserves
Finished
۱۱:۳۰
  Australia NPL ACT
Canberra Olympic
۰
۳
Gungahlin United FC
Finished
۰۸:۳۰
Monaro Panthers FC
۰
۰
Yoogali SC
Finished
۱۱:۱۵
  Australia NPL Western Australia U20
Fremantle City FC U20
۱
۲
Stirling Macedonia U20
Finished
۰۸:۳۰
Floreat Athena U20
۲
۱
Inglewood United U20
Finished
۰۸:۳۰
Balcatta U20
۱
۵
Perth U20
Finished
۰۸:۳۰
Perth RedStar U20
۱
۲
Bayswater City U20
Finished
۰۸:۳۰
Armadale U20
۲
۳
Western Knights U20
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
WDSC Wolves U23
۰
۲
Brisbane City U23
Finished
۰۹:۳۰
Rochedale Rovers U23
۲
۱
Brisbane Olympic U23
Finished
۰۹:۳۰
Queensland Lions U23
۰
۳
Moreton City Excelsior U23
Finished
۱۰:۱۵
  Australia Queensland Premier League U23
Capalaba U23
۳
۳
Broadbeach United U23
Finished
۰۹:۳۰
Ipswich FC U23
۳
۳
Moreton City Excelsior II U23
Finished
۰۹:۱۵
Brisbane Strikers U23
۵
۱
Mitchelton U23
Finished
۰۹:۱۵
  Australia Western Australia State League 1
UWA Nedlands
۲
۰
Dianella White Eagles
Finished
۱۰:۳۰
Rockingham City
۲
۳
Gosnells City
Finished
۱۰:۳۰
Subiaco AFC
۳
۱
Mandurah City
Finished
۱۰:۳۰
Murdoch University Melville
۲
۱
Cockburn City
Finished
۱۰:۳۰
Gwelup Croatia SC
۰
۴
Sorrento SC
Finished
۱۰:۳۰
Kingsley Westside FC
۳
۳
Joondalup United
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL Western Australia
Fremantle City FC
۲
۲
Stirling Macedonia FC
Finished
۱۰:۳۰
Perth RedStar FC
۳
۲
Bayswater City
Finished
۱۰:۳۰
Floreat Athena
۲
۰
Inglewood United
Finished
۱۰:۳۰
Perth Glory NPL
۱
۶
Kingsway Olympic
Finished
۱۰:۳۰
Armadale
۲
۰
Western Knights SC
Finished
۱۰:۳۰
Balcatta
۰
۵
Perth
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL South Australia
Adelaide City
۰
۲
Modbury Jets
Finished
۱۱:۰۰
North Eastern Metro Stars
۰
۰
Para Hills Knights
Finished
۱۱:۰۰
South Adelaide
۲
۴
Adelaide United U23
Finished
۰۹:۰۰
White City Beograd
۳
۱
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۱۱:۰۰
Adelaide Comets
۳
۳
Campbelltown City
Finished
۱۳:۱۵
South Adelaide
۲
۴
Adelaide United FC
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Olympic
۴
۱
Croydon Kings
Finished
۱۲:۰۰
  Australia NPL New South Wales
Apia Leichhardt Tigers
۱
۱
Wollongong Wolves FC
Finished
۱۱:۰۰
Hills United FC
۰
۲
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۱:۳۰
St. George Saints
۰
۲
NWS Spirit FC
Finished
۱۲:۳۰
Sydney Olympic FC
۱
۲
Central Coast Mariners Youth
Finished
۱۰:۳۰
Marconi Stallions
۲
۱
St George City FA
Finished
۱۲:۳۰
  Bolivia Copa Simon Bolivar
CD Torre Fuerte
۰
۵
Ciudad Nueva Santa Cruz
Finished
۱۷:۳۰
Universitario de Sucre
۳
۱
CD Aleman
Finished
۱۸:۳۰
Club Destroyers
-
-
24 de Septiembre
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 1
Notodden FK
۰
۱
FK Arendal
Finished
۱۶:۳۰
IL Hodd Ulsteinvik
۱
۰
FK Eik Tonsberg
Finished
۱۶:۳۰
Lysekloster
۱
۰
Oern-Horten
Finished
۱۶:۳۰
Kvik Halden FK
۲
۳
Flekkeroy IL
Finished
۱۷:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
Myllykosken Pallo -47
۲
۱
Atlantis H II
Finished
۱۶:۳۰
NJS
۱
۱
GrIFK Grankulla
Finished
۱۷:۳۰
Lahden Reipas
۱
۱
Pepo Lappeenranta
Finished
۱۸:۳۰
  Ireland U20 League
Cork City U20
۳
۱
Shamrock Rovers U20
Finished
۱۶:۳۰
Derry City U20
۳
۰
Finn Harps U20
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Copa Paulista
EC Sao Bernardo
۰
۱
Oeste Itapolis
Finished
۱۶:۳۰
Uniao Sao Joao
۰
۰
Rio Claro SP
inprogress
۲۱:۳۰
Capivariano SP
۱
۰
Red Bull Bragantino II
inprogress
۲۱:۳۰
AD São Caetano do Sul
۰
۰
Portuguesa Desportos
inprogress
۲۱:۳۰
Comercial SP
۱
۱
Monte Azul SP
inprogress
۲۱:۳۰
Uniao Suzano Ac Sp
۱
۲
Juventus SP
inprogress
۲۱:۳۰
Primavera SP
۲
۰
EC Sao Bento
inprogress
۲۱:۳۰
GD Saocarlense
-
-
EC XV de Novembro (Piracicaba)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Gremio Prudente
-
-
Atletico Votuporanguense SP
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
Grotta (W)
۳
۲
IA Akranes (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Serie C
Botafogo PB
-
-
AD Confianca SE
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Athletic Club MG
-
-
Londrina EC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Iceland 3. Deild
FC Arbaer
۱
۰
Vaengir Jupiters
Finished
۱۷:۳۰
Kari Akranes
۱
۱
Vidir Gardur
Finished
۱۷:۳۰
  Iceland U19 League
Vikingur Reykjavik U19
۱
۲
KA/Dalvik/Reynir U19
Finished
۱۸:۳۰
HK/Ymir U19
۳
۳
Breidablik/Augn/Smari U19
Finished
۱۵:۳۰
  Gambia Division 2
Gambian Dutch Lions
۲
۱
Elite United
Finished
۱۹:۳۰
  Uruguay Amateur Cup
Lavalleja de Minas
۰
۱
Melo Wanderers
inprogress
۲۱:۳۰
CA Universitario Salto
۰
۰
Estudiantil Sanducero FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Puerto Nuevo
۱
۰
Centro Espanyol
inprogress
۲۱:۳۰
Club Lujan
۱
۲
JJ Urquiza
inprogress
۲۱:۳۰
CA Ituzaingo
۰
۰
Real Pilar
inprogress
۲۱:۳۰
Central Cordoba de Rosario
۰
۰
Deportivo Espanol
inprogress
۲۱:۳۰
CA Lugano
۰
۰
Victoriano Arenas
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato Pernambucano A2
Ibis SC
۰
۱
Ypiranga PE
inprogress
۲۱:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Pyeongchang United
۲
۰
Dangjin Citizen FC
Finished
۱۳:۳۰
Namyangju Citizen
۱
۱
Seoul United FC
Finished
۱۳:۳۰
Pyeongtaek Citizen FC
۳
۰
Geoje Citizen FC
Finished
۱۳:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Atlantico Puerto Plata FC
۰
۱
Universidad O&M FC
Interrupted
۲۳:۳۰
  Finland Kolmonen
Saaripotku
۴
۲
KPV Akatemia
Finished
۱۴:۳۰
  Estonia Esiliiga
Tabasalu Charma
۲
۲
FC Elva
Finished
۱۵:۳۰
Paide Linnameeskond II
۳
۱
FCI Levadia Tallinn II
Finished
۱۵:۳۰
Viimsi JK
۲
۴
Tartu JK Welco
Finished
۱۳:۰۰
FC Flora Tallinn II
۰
۴
FC Tallinn
Finished
۱۵:۳۰
Harju Jalgpallikool
۳
۳
JK Tallinna Kalev II
Finished
۱۵:۳۰
  Philippines PFL
Maharlika
۲
۹
United City FC
Finished
۱۳:۱۵
Manila Montet
۲
۸
Manila Digger FC
Finished
۱۰:۳۰
Kaya FC
۳
۰
Loyola FC
Finished
۱۶:۰۰
  Australia South Australia Premier League Reserves
White City Reserves
۲
۱
Adelaide Croatia Raiders Reserves
Finished
۰۸:۴۵
Adelaide Olympic FC Reserves
۰
۳
Croydon Kings Reserves
Finished
۰۹:۴۵
Adelaide City Reserves
۴
۰
Modbury Jets Reserves
Finished
۰۸:۴۵
Adelaide Comets Reserves
۰
۴
Campbelltown Reserves
Finished
۰۸:۴۵
Metro Stars Reserves
۲
۲
Para Hills Knights Reserves
Finished
۰۸:۴۵
  Vietnam Women National Championship
Ha Noi (W)
۰
۰
Phong Phu Ha Nam (W)
Finished
۱۳:۰۰
Than Khoang San Viet Nam (W)
۲
۰
Ha Noi II (W)
Finished
۱۳:۰۰
  New Zealand Southern Premier League
Ferrymead Bays
۳
۲
Dunedin City Royals
Finished
۰۵:۳۰
Cashmere Technical
۰
۲
Coastal Spirit
Finished
۰۶:۱۵
Nomads United
۲
۰
FC Twenty 11
Finished
۰۶:۱۵
  Japan Regional League
Tokyo International Unversity FC
۳
۲
Toho Titanium
Finished
۰۵:۳۰
Vertfee Yaita
۱
۲
Vonds Ichihara
Finished
۱۱:۳۰
Cento Cuore Harima
۱
۱
Porvenir Asuka
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Langwarrin U23
۲
۳
Bulleen Lions U23
Finished
۰۶:۰۰
Eastern Lions U23
۳
۱
Kingston City U23
Finished
۰۶:۰۰
North Geelong U23
۰
۰
Bentleigh Greens U23
Finished
۰۶:۱۵
Caroline Springs George Cross U23
۰
۴
Preston Lions U23
Finished
۰۸:۴۵
  Australia NPL Victoria
Green Gully Cavaliers SC
۰
۱
South Melbourne FC
Finished
۰۶:۳۰
Avondale FC
۳
۳
Oakleigh Cannons
Finished
۰۸:۳۰
Manningham United Blues
۳
۳
Moreland City FC
Finished
۰۸:۳۰
Dandenong Thunder SC
۳
۱
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Calder Utd SC (W)
۲
۱
Boroondara Carey Eagles (W)
Finished
۰۸:۳۰
Brunswick Juventus FC (W)
۲
۳
Alamein FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
South Melbourne (W)
۱
۲
Heidelberg United (W)
Finished
۰۹:۳۰
Bentleigh Greens SC (W)
۱
۷
Preston Lions (W)
Finished
۰۹:۳۰
Emerging Jets (W)
۱
۳
Bulleen Lions (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Victoria Premier League 2
Boroondara Carey Eagles
۶
۲
Beaumaris
Finished
۰۸:۳۰
Doveton
۰
۰
Goulburn Valley Suns
Finished
۰۸:۳۰
Nunawading City
۳
۴
Essendon Royals
Finished
۱۱:۰۰
FC Melbourne Serbia
۴
۰
Box Hill United
Finished
۱۱:۴۵
  Australia South Australia Premier League Women Reserves
Adelaide Comets Reserves (W)
۷
۰
West Adelaide Reserves (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Northern Territory Darwin Premier League
Darwin Olympic
۶
۱
Port Darwin FC
Finished
۱۰:۰۰
Mindil Aces
۴
۳
Casuarina FC
Finished
۱۴:۰۰
  Australia NSW Premier League 2
Central Coast United
۶
۰
Camden Tigers SC
Finished
۱۰:۳۰
Sydney University SFC
۱
۲
Parramatta FC
Finished
۱۰:۳۰
Rydalmere Lions
۱
۱
Bankstown City Lions
Finished
۱۰:۳۰
Canterbury Bankstown FC
۰
۲
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۰:۳۰
Hawkesbury City SC
۱
۳
Western Rage FC
Finished
۱۱:۰۰
Gladesville Ryde Magic
۱
۴
Fraser Park
Finished
۱۱:۰۰
Bulls FC Academy
۲
۱
Bonnyrigg White Eagles
Finished
۱۲:۳۰
Hurstville ZFC
۳
۱
Prospect United FC
Finished
۱۲:۳۰
Hakoah Sydney City East
۴
۰
Nepean FC
Finished
۱۰:۰۰
Northern Tigers
۴
۲
Inter Lions FC
Finished
۱۲:۰۰
South Coast Flame FC
۰
۵
Mounties Wanderers
Finished
۱۲:۳۰
Macarthur Rams
۲
۴
UNSW FC
Finished
۱۲:۳۰
SD Raiders FC
۵
۰
Blacktown Spartans
Finished
۱۲:۳۰
Dunbar Rovers FC
۳
۱
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۲:۳۰
Inner West Hawks
۱
۳
Bankstown United FC
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Western Spirit
۲
۱
North Pine
Finished
۱۰:۴۵
North Brisbane
۳
۲
Springfield United
Finished
۱۱:۳۰
Acacia Ridge
۰
۴
Newmarket
Finished
۱۱:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women
Adelaide Comets (W)
۱
۶
West Adelaide (W)
Finished
۱۱:۰۰
  Republic of Korea K3 League
Gimhae City
۵
۰
Daegu FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Paju Citizen FC
۱
۲
Changwon City
Finished
۱۳:۳۰
Gangneung City
۲
۱
Busan Transport Corp
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Queensland Premier League
Brisbane Strikers
۱
۰
Mitchelton FC
Finished
۱۱:۳۰
Ipswich FC
۱
۱
Moreton City Excelsior FC 2
Finished
۱۱:۳۰
Capalaba
۱
۴
Broadbeach United
Finished
۱۱:۴۵
  China League 2
Beijing Institute of Technology FC
۱
۲
Taian Tiankuang
Finished
۱۱:۳۰
Shaanxi Union FC
۱
۲
Langfang City of Glory
Finished
۱۲:۳۰
Rizhao Yuqi
۱
۰
Hubei Istar F.C.
Finished
۱۵:۰۰
Guangdong GZ-Power
۲
۱
Ganzhou Ruishi
Finished
۱۲:۳۰
Hunan Xiangtao
۲
۲
Haikou Mingcheng
Finished
۱۳:۰۰
  Myanmar National League
Yangon United
۵
۰
Myawady
Finished
۱۲:۳۰
Ispe FC
۵
۱
Rakhine United
Finished
۱۳:۰۰
  Ireland National League Women
DLR Waves (W)
۰
۲
Treaty United FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Wexford Youths (W)
-
-
Athlone Town (W)
Finished
۲۰:۳۰
Sligo Rovers (W)
-
-
Shelbourne (W)
Finished
۲۱:۳۰
Cork City (W)
۰
۱
Bohemians Dublin (W)
inprogress
۲۲:۰۵
  Brazil Catarinense U20
Brusque U20
۱
۰
Figueirense U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Mineiro 2
SC Aymores
۱
۰
Mamore
inprogress
۲۱:۳۰
  Latvia 3. Liga
AC Jules Verne
۳
۲
ASK Kadaga
Finished
۱۹:۳۰
  World Friendly Club Matches Women
BTS Rekord Bielsko-Biala (W)
۴
۰
Skra Czstochowa (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Germany Landespokal
DJK Don Bosco Bamberg
۳
۱
TSV Abtswind
Finished
۱۷:۳۰
  Paraguay Tercera Division
CS Limpeno
۱
۲
29 de Septiembre
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
IF Fram Larvik
۴
۴
IL Brodd
Finished
۱۷:۳۰
  Australia Tasmania Championship
Taroona
۹
۱
Glenorchy Knights Reserves
Finished
۰۷:۴۵
  Russia FNL
Arsenal Tula
۱
۰
FK Chernomorets Novorossiysk
Finished
۱۶:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Bulawayo Chiefs FC
۲
۱
Greenfuel FC
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
Floro SK
۵
۱
Loddefjord
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Alagoano U20
CS Alagoano U20
۰
۱
Independente Atalaia U20
Finished
۱۶:۰۰
CRB U20
۶
۰
Grota do Facao U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Belarus Cup
FC Lida
۰
۲
FC Vitebsk
Finished
۱۵:۳۰
Bumprom
۰
۶
Slavia Mozyr
Finished
۱۸:۳۰
  Colombia Regional League
Real Santuario
۱
۳
CD Sol de Oriente
Finished
۱۵:۳۰
Rojo FC
۳
۰
Color Esperanza
inprogress
۲۰:۳۰
Medellin City FC
-
-
CD Gallegol
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Ethiopia Premier League Women
Lideta Sub City (W)
۲
۱
Adama Ketema (W)
Finished
۱۴:۳۰
  India Calcutta Premier Division
Mohun Bagan Super Giant
۱
۲
SC East Bengal II
Finished
۱۳:۱۵
  Lithuania II Lyga
FK Silute
-
-
FK Neptunas Klaipeda II
Finished
۱۲:۳۰
FK Sveikata Kybartai
۱
۲
Dainava II
Finished
۱۳:۳۰
Lietava Jonava
۱
۴
FK Sirvena
Finished
۱۳:۳۰
Suduva Marijampole II
۵
۰
FC Dziugas B
Finished
۱۴:۳۰
Suduva Marijampole II
۵
۰
FK Dziugas Telsiai II
Finished
۱۴:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
Independiente Chivilcoy
۰
۰
9 de Julio Rafaela
inprogress
۲۲:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید